Wpis z mikrobloga

Ogólnie albo się starzeje i zmienił mi się gust muzyczny (chociaż trudno mówić o guście muzycznym skoro zdarzało mi się słuchać Popka i Gangu Albanii xD), ale nie mogę zrozumieć fenomenu Kizo xD. Przesluchalem ostatnio w jakiejs techniawie na siłownię jego zmiksowany banger (coś tam ajajaj MTS coś tam) i uznałem, że to jest asluchalne.

Nie mam zielonego pojęcia, czemu jest taki hype na niego. W tej piosence wiaodmo chadzisko agresywne zjarane, a ja przyszedł na to fame mma to okazał się spompowana parowa, która nawet dostała na dziurę od gościa, który o walce dowiedział się kilka dni przed, powiem więcej dostał na dziurę w formule, którą sam wybrał xD. Ale wracając do poziomu hip hopu. Nic nowego takie same gówno co większość tych raperów, zero charyzmy i sprzedaje #!$%@? batoniki, na które jest hype jak #!$%@? (a w składzie o ile się nie mylę jest nawet tłuszcz palmowy xD).

To jest jakiś uliczny grajek, czy wytwor jakiejś agencji marketingowej? Po Przymorzu i Zaspie co drugi dresiku tak wygląda xD. #polskirap
#famemma
Pobierz niezdiagnozowany - Ogólnie albo się starzeje i zmienił mi się gust muzyczny (chociaż ...
źródło: comment_1650864708bXRk4NSAXGbLPvCZERI3Ke.jpg
  • 77
@harnas_sv: @Oskaros: @AM0k_music: O Kizo zaczęło być głośniej w kręgach za sprawą kolektywu Troya, którego był częścią, a potem (gdzie wystrzelił) - kawałka Moonlight, który wypromował Malik będący wówczas w szczycie popularności.
Potem to już tylko konsekwentne wydawanie bangerów na dobrych bitach i tyle
@samsepiol: nie no ja w zupełności rozumiem nie #!$%@? sie, nawet do tych brudasów co się spięli do mnie, bo nazwałem metal nie ambitną muzyką. ale kizo jest tak mierny, że z całym szacunkiem, trzeba się choć trochę #!$%@?ć. ten typ nie ma nic poza wyglądem "pseudogangstera" a jest wyhajpowany aż do stratosfery
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AM0k_music: nie jaram się kizo tylko mam bekę z pseudo znawcy co to siedział ds branży ale nie jest w stanie podać gdzie i z kim.
Więc dzieciaczku co najwyżej grasz na tamburynie w przedszkolu xD