Wpis z mikrobloga

Ogólnie albo się starzeje i zmienił mi się gust muzyczny (chociaż trudno mówić o guście muzycznym skoro zdarzało mi się słuchać Popka i Gangu Albanii xD), ale nie mogę zrozumieć fenomenu Kizo xD. Przesluchalem ostatnio w jakiejs techniawie na siłownię jego zmiksowany banger (coś tam ajajaj MTS coś tam) i uznałem, że to jest asluchalne.

Nie mam zielonego pojęcia, czemu jest taki hype na niego. W tej piosence wiaodmo chadzisko agresywne zjarane, a ja przyszedł na to fame mma to okazał się spompowana parowa, która nawet dostała na dziurę od gościa, który o walce dowiedział się kilka dni przed, powiem więcej dostał na dziurę w formule, którą sam wybrał xD. Ale wracając do poziomu hip hopu. Nic nowego takie same gówno co większość tych raperów, zero charyzmy i sprzedaje #!$%@? batoniki, na które jest hype jak #!$%@? (a w składzie o ile się nie mylę jest nawet tłuszcz palmowy xD).

To jest jakiś uliczny grajek, czy wytwor jakiejś agencji marketingowej? Po Przymorzu i Zaspie co drugi dresiku tak wygląda xD. #polskirap
#famemma
Pobierz niezdiagnozowany - Ogólnie albo się starzeje i zmienił mi się gust muzyczny (chociaż ...
źródło: comment_1650864708bXRk4NSAXGbLPvCZERI3Ke.jpg
  • 77
@AM0k_music ale żałośnie czyta się te twoje wysrywy gościu, usuń music z nicku bo hańbisz ten temat takim dziecięcym podejściem. Walisz konia do jakichś złotych płyt, mówisz o topce sceny i z kim to nie pracowałeś a masz na tyle mało szarych komórek że obrażasz w internecie bo komuś się podoba prosta muzyka, przy czym sam twórca doskonale zdaje sobie sprawę że ona taka jest XD
@AM0k_music to publiczna dyskusja, imbecylu. Codziennie widzę tu niesamowite głupoty ale że kocham muzykę to nie odpuściłem sobie odpowiedzieć - gratuluję, uznałbym to za osiągnięcie. Jeżeli masz dzieci to bardzo im współczuję. Nie trzeba ci nawet odpowiadać, wystarczy dać się wypowiedzieć, stąd też na tym skończę. Łap melę, pozdrawiam.