Wpis z mikrobloga

#blackpill #redpill #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #chad

Dzisiaj oglądałem jakiś stary odcinek teleturnieju, w którym osoba zbadana warografem odpowiada Hajzerowi na bardzo osobiste pytania w obecności swojego męża, faceta, rodziny, przyjaciółki itd. I siedzi taka żona, matka dziecka, na przeciwko jej mąż - taki żaden chad tylko bardziej beciak, trochę zakoli, ot taki dobry mąż i ojciec z wyglądu.
I ten jej mąż słyszy "czy potrafisz wymienić liczbę swoich wszystkich partnerów seksualnych?" Ona odpowiada, że NIE XD Mirek na widowni zdebial a ona się tłumaczy, że nie wierzy w monogramie no i że młoda była, na studiach XDD Mirek się już za głowę łapie XD
Później coś tam czy odeszła od swojego tureckiego chłopaka, bo chrapal? TAK. Mirek się za głowę łapie, że ona w ogóle była z Turkiem XD
"Czy był w twoim życiu mężczyzna, którego nigdy byś nie zdradziła?" NIE. - Mirek chowa twarz w dłoniach.
"Czy chciałabyś wziąć udział w seksie grupowym?" TAK. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
"Czy uważasz, że każda mężatka powinna mieć kochanka?" TAK XDD
"Czy kiedykolwiek okłamałaś swojego męża prosto w oczy?" TAK XD
Jej wzrok rozbiegany, żeby nie patrzeć mężowi prosto w oczy.
75k wygrała i zrezygnowała z dalszych pytań (a były one coraz bardziej intymne i raniące czy to męża czy przyjaciółkę czy rodzinę - ale generalnie 90% to cios w męża). Facet w szoku siedzi na widowni chce żeby ona grała dalej, bo coraz ciekawsze pytania słyszy ale ona rozbiegany wzrok i rezygnuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

JEŻELI ten program nie był wyreżyserowany to zastanawiam się jak potoczyło się dalej ich małżeństwo. Okazuje się, że o swojej żonie gość nic nie wiedział i o jej przeszłości. Wchodzisz do programu z żoną, którą kochasz a wychodzisz z jakąś cichodajką, która się bolcowala jak szalona i być może to zrobi skoro uważa że kobieta powinna mieć kochanka i nie wierzy w monogramie XD
W szoku byłem jak ten program zobaczyłem. Współczułem gościowi. A gdy zeszła z fotela i podeszła do niego to ją przytulił i pocałował XD
Ten program to było potwierdzenie jakiś pigulkowych teorii o "alfa szmaci, beta płaci" XD
  • 8
@awitampanstwa: lepsze jeszcze te jej kolezaneczki czy siostry co go utwierdzaly ze to przeszlosc, ze ona tylko tak mowi a tego nie zrobi.. Jeszcze te ich ryje kiedy czekano na odpowiedz. One doskonale wiedzialy o jej dzialanaiach.. Disgusting.