Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem osobą która ma 31 lat. Mam kupione własne mieszkanie bez kredytu, ukończone studia z tytułem magistra inżyniera, 5-cyfrowe zarobki, nowy samochód. Zdaje się, że mam wszystko i jestem spełniony, prawda? Otóż nie. Nie udało mi się założyć rodziny. W związku z tym, że próbując szukać dziewczyny co kończyło się odrzuceniem mojej osoby od 15 lat (nigdy nie miałem dziewczyny!!!) - postanowiłem, że w moim życiu szkoda czasu na dziewczyny które wiecznie szukają ideału, jak również nie są ze mną zainteresowane nawiązywać jakiejkolwiek relacji a finalnie kończą w związkach z facetami którzy mieszkania nie mają, zarabiają niewiele, stare auto oraz nie mają matury - zamknąłem tą sferę i zacząłem interesować się tematem adopcji dla singli. Powiedzcie mi proszę, czy jest możliwa jakaś szansa abym mógł adoptować dziecko z domu dziecka? Bo interesowałem się tym sam na własną rękę i szanse niestety zerowe. Ale może coś robię źle? Może jest osobą znająca na prawie, która coś podpowie? Byłbym wdzięczny! :)

#zwiazki #rodzina #dziecko #samotnosc #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #oswiadczenie #zalesie #po30

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6265787e8804c9d07732f24d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 34
BiałogłowaOślica: @Mirka007: kij mam wyjęty. Nie chodziło mi o swój osobisty interes. Bardziej się przeraziłem tym faktem, że oferujesz swoją osobę za pieniądze co jest bliskoznaczne z prostytucją. To mnie przeraziło.
@solo_living_yolo: sprawdzałem Badoo. Znaleźć tam dziewczynę bez otyłości to cud. Znaleźć tam dziewczynę z wykształceniem to cud. Tam już jest najgorszy możliwy sort. Szukam związku który nie będzie sprawiał we mnie odruchów wymiotnych.

Zaakceptował: karmelkowa
NietuzinkowyEkolog: @2564: Nie mam myśli samobójczych. Nie wiem o czym mówisz.
@solo_living_yolo: nie mam profilu na badoo. Szukałem bez profilu. I niestety bardzo mało, a żeby nie powiedzieć żadna - nie jest tam w moim typie. Jedną dziewczynę ze swojej miejscowości nawet znam. I co ciekawe - na profilu FB ma zdjęcie ze swoim chłopakiem. Ale na Badoo jest wolna. Jestem niemiały w tym Matrixie. Reszta dziewczyn? A to
@AnonimoweMirkoWyznania: Ciebie mogło to zabolec a mnie juz nie ?aha ok, zakonczmy ta bezsensowna wymiane glupich komentarzy,ktore i tak do niczego nie prowadza. Nie chce Ci cisnac bo w sumie nie mam tu zadnego powodu (mimo mojego oburzenia i wysylania Cie do lekarza i tak uwazam,ze mam wiekszy dystans do sb) to obserwacja jest taka,ze nie bez powodu pewne osoby sa same. Pozdrawiam ʕʔ