Wpis z mikrobloga

Słuchajcie. Mam problem zdrowotny. 8 miesięcy temu podczas grania w piłkę zaczął boleć mnie brzuch. Jakby mocne zakwasy. Poszedłem do lekarza, ten przypisał mi leki rozkurczowe i trochę pomogło. Po miesiącu wróciłem do treningów i po wysiłku znów ból. Znowu poszedłem do lekarza i odpuściłem na kilka miesięcy. Poszedłem znowu do lekarza, dostałem znów leki rozkurczowe i skierowanie do ortopedy. Ortopeda zrobił usg biodra? Prześwietlenie miednicy i powiedział, że nie wie o co chodzi. Przypisał mi mocny lek rozkurczowy stosowany przy stwardnieniu rozsianym. Poszedłem do fizjoterapeuty i widziałem, że jest zdezorientowany, ale coś tam masował, nie pomogło. Opis bolu: boli mnie podbrzusze, czuję ból w lewej pachwinie i to wszystko promieniuje na stopę... Wiem, że to nie jest portal medyczny, ale lekarze nie wiedzą o co chodzi. Może ktoś miał coś podobnego lub się na tym zna? Innych dolegliwości nie ma. Miałem robione USG brzucha, biodra?, prześwietlenie kręgosłupa i miednicy. #medycyna #fizjoterapia #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #mikrokoksy #silownia #fizjoterapeuta #kontuzja #trening
  • 14