Wpis z mikrobloga

Cześć incele, przegrywy, blackpille itd.

Dlaczego nie pójdziecie na kurs uwodzenia PUA? Albo zarejestrujecie się na forum o uwodzeniu? Tysiące facetów, którzy zapłacili , kupili "Grę" nie mogą się mylić. Rutyny i patterny działają, a najlepsi PUA zaliczają setki kobiet. Początkujący jedną na tydizeń.

#blackpill #przegryw #incel #tinder #redpill #pua
  • 38
  • Odpowiedz
@vertexnormal:

Team Ruchaczy wyrusza na łowy. To jak FC Barcelona jeśli chodzi o kobiety.

Nie istnieje coś takiego jak podryw, albo sie podobasz samicy albo nie i tyle w temacie


Ruchanie to dyscyplina sportowa. Możesz zaliczyć każdą którą chcesz, wystarczy dobrze opanować metody PUA, np. neurolingwistyczną hipnozę.
  • Odpowiedz
@vertexnormal: W sumie to ten Neil Strauss wygrał życie dzięki PUA. Na książce zarobił miliony, z bardziej rozpoznawalnym nazwiskiem na kolejnych pewnie drugie tyle (jak nie lepiej). A teraz po wielu latach jak mu ktoś wypomniał, że toksyczna męskość i terroryści to posypał głowę popiołem i się zdystansował... a tak poza tym to wydał kolejną książkę o związkach.
  • Odpowiedz
@RECAPTCHASSIE na mnie kiedyś facet z takiego kursu praktykował. Byłam w centrum handlowym i w pośpiechu czegoś szukałam. Nagle drogę mi zagrodził jakiś koleś z pytaniem o to jak zmywam naczynia, bo on nie umie. Jak się rozejrzałam wokół zobaczyłam w oddali jego mentora, który obserwował całe zajęcia praktyczne i swojego ucznia.
  • Odpowiedz