Wpis z mikrobloga

  • 222
Nic mnie bardziej nie denerwuję jak bez sensowne zamykania miasta. Zastanawiam się jak dziś do pracy się dostanę. Ja rozumiem maraton spoko fajnie ale nie można go zrobić w puszczy niepołomickiej? Gdzie nie zamknie się całego miasta? Dla tego nie przepadam za żadnymi marszami, biegami, wyścigami, procesjami, wypadkami bo wiecznie tworzą się przez to utrudnienia #krakow
Lardor - Nic mnie bardziej nie denerwuję jak bez sensowne zamykania miasta. Zastanawi...

źródło: comment_1650781259vFELClXwKYkZz8AqW3T5Ge.jpg

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
@Lardor: wszystkim sie nie dogodzi. Jakby byly w jakims tam lesie to znowu ludzie jadący tam odpoczac, pospacerować, "uciec od cywilizacji" narzekaliby, ze weekend chcą odpocząć, a tutaj pełno ludzi, a w ogole to korki wszedzie i wszystko zastawione.
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@ConanLibrarian nie. Tak samo jak twoich które są również dla mnie bez sensu.
@Tigermass No kurczę rozumiem też ich ale teraz nie wiem jak mam się dziś wydostać z ronda Grzegórzeckiego ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@AdamES współczuję ja w okolicach 12 będę musiał się wydostać
@AM0k_music już jeden coś takiego napisał ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
  • 1
@Lardor byłem pewien że to za miesiąc. Zorientowałem się jak dookoła domu zaczęły się pojawiać zakazu wjazdu. Najpierw szukałem info o remontach. Dopiero później połączyłem kropki¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Ja rozumiem maraton spoko fajnie ale nie można go zrobić w puszczy niepołomickiej? Gdzie nie zamknie się całego miasta?


@Lardor: Tak samo sobie myślałem ale w końcu zrozumiałem dlaczego - w takiej puszczy nikt nie będzie oglądał reklam sponsorów i to dlatego...
  • Odpowiedz
a to sory. To musisz byc biednym człowiekiem jezeli masz problem z jakims tam biegiem...


@CocoMalone2000: nikt nie ma problemu z biegiem tylko z bezsensownym zamykaniem miasta, czego tutaj nie rozumiesz?
  • Odpowiedz
moze paru oszołomów ktorzy maja generalnie ze wsysktim problem : D


@CocoMalone2000: no tak bo w niedziele w tak dużym mieście jak kraków, nikt nie pracuje, nie ma obowiązków - tym bardziej że dziś wszystkie sklepy są też otwarte, ale mieszkańcy to oszołomy bo ze 100 osób musi zablokować całe miasto - kto tu się powinien leczyć xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 21
@CocoMalone2000 może biedny może nie. Muszę się do pracy dostać. Jak jesteś taki bogaty to odbierz mi robotę od zmiennika na czas. PS nie mam problemu do biegu tylko nie wiem jak się wydostać z Grzegórzeckiego na Borek Fałęcki. Mi ten Maraton utrudni dzień.
  • Odpowiedz