Wpis z mikrobloga

  • 222
Nic mnie bardziej nie denerwuję jak bez sensowne zamykania miasta. Zastanawiam się jak dziś do pracy się dostanę. Ja rozumiem maraton spoko fajnie ale nie można go zrobić w puszczy niepołomickiej? Gdzie nie zamknie się całego miasta? Dla tego nie przepadam za żadnymi marszami, biegami, wyścigami, procesjami, wypadkami bo wiecznie tworzą się przez to utrudnienia #krakow
Lardor - Nic mnie bardziej nie denerwuję jak bez sensowne zamykania miasta. Zastanawi...

źródło: comment_1650781259vFELClXwKYkZz8AqW3T5Ge.jpg

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
@Lardor: bo maraton jest po to, aby biegacze mający zwiększone zapotrzebowanie tlenowe mogli tym samym oczyścić miasto z cząstek PM10 i PM2.5, w lesie te cząsteczki pochłaniane są przez drzewa, a w miastach przez wszechobecną betonozę tą funkcję wykonują biegacze.
  • Odpowiedz
cały rok osobówki blokują. Dziś poczują jak to jest


@Krystian19922: Uwielbiam to zajebiste sformułowania "auta blokują". Tak samo jak "broń zabija". Ludzie wybrali taki środek transportu bo przeanalizowali wszystkie wady i zalety tego co mieli do wyboru i uznali, że to złe, okropne auto to najlepszy wybór. To ludzie wybrali ponieważ szanują swój czas i swoją wygodę.
  • Odpowiedz
no dobra, ale przyznasz ze praca w niedziele to nie jest cos normalnego, nie?


@CocoMalone2000: Dla każdego taksówkarza, wystawcy w muzeum, kierowcy autobusu, maszynisty, pielęgniarki, aptekarki, sprzedawcy na orlenie, policjanta, strażaka, księdza, pracownika pogotowania energetycznego praca w niedzielę JEST NORMALNA
  • Odpowiedz