Wpis z mikrobloga

  • 222
Nic mnie bardziej nie denerwuję jak bez sensowne zamykania miasta. Zastanawiam się jak dziś do pracy się dostanę. Ja rozumiem maraton spoko fajnie ale nie można go zrobić w puszczy niepołomickiej? Gdzie nie zamknie się całego miasta? Dla tego nie przepadam za żadnymi marszami, biegami, wyścigami, procesjami, wypadkami bo wiecznie tworzą się przez to utrudnienia #krakow
Lardor - Nic mnie bardziej nie denerwuję jak bez sensowne zamykania miasta. Zastanawi...

źródło: comment_1650781259vFELClXwKYkZz8AqW3T5Ge.jpg

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
@CocoMalone2000: Dobrze napisze ci jak do matoła, nie przeszkadza mi maraton, sport to dobra inicjatywa ale przeszkadza mi jego trasa która zamyka drogę północ/południe na okres prawie 6h - ale matoł jak ty nie jest w stanie rozróżnić że można było coś zaplanować lepiej aby mniej utrudniać życie innym bo HEHE JESTEŚ OSZŁOMEM KTÓREMU SPORT PRZESZKADZA - może jak podrośniesz to zrozumiesz co ja czy mirek który ma problem z dojazdem
  • Odpowiedz
via Android
  • 27
@CocoMalone2000 czemu nienormalne? Ktoś musi pracować by ktoś mógł odpoczywać. Wolę mieć wolne w tygodniu i coś załatwić niż w weekend. ps uważasz się za normalnego i siedzisz na wykopie? Cóż za czysta hipokryzja.
  • Odpowiedz
@nairoht: ok, nie szczekasz na maraton szczekasz na "organizację" maratonu. Bo jestes jakims 1% oszołomów co pracują w niedziele. Idealnie jak mój ziomeczek. Praca na magazynie i narzekanie na zycie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 13
@CocoMalone2000 ja pracuję w weekendy i nie narzekam. Dużo przerw w tym długie brak korków no dziś wyjątek będzie i 100% płatne w weekendy to ja w pracy odpoczywam. Nie wiem z czym masz problem. Zachowujesz się jak byś to ty miał iść do pracy. Pomyśl w elektrociepłowni też pracują w weekendy i gdyby nie ci ludzie którzy tam dziś pracują to nie miał byś jak pisać tych gniotów bo nie miał
  • Odpowiedz
@Lardor: moze to ty jestes egoistą i patrzysz na siebie? Jestes przeciez ułamkiem społeczenstwa pracując w niedziele. To normalne ze ludzie w weekend sie bawią - tak to jest skonstrowane.
  • Odpowiedz
via Android
  • 6
@CocoMalone2000 ciekawe pewnie zaraz sam do sklepu pójdziesz po piwko a czepiasz się ludzi pracujących w weekendy pewnie też wsiądziesz w tramwaj lub autobus gdzie ludzie też pracują w weekendy.
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@CocoMalone2000 czemu niezłym czokiem xd? Dla tego że mogę mieć problem z wydostaniem się z punktu A bo jest maraton? Po twoim chamstwie życzę ci byś się wam znalazł w podobnej sytuacji i też ci tak będę pisał.
  • Odpowiedz
@Lardor: Jeden mirek kiedyś w innym wpisie opowiadał dlaczego to "maratoństwo" w miastach biega, a nie właśnie po jakiś puszczach czy innych mniej zaludnionych terenach. Przepisy... po prostu żeby móc maraton zaliczyć w poczet tych oficjalnych, to duża cześć trasy musi być po prostu odpowiednio utwardzona, a to latwiej osiągnąć w środku miasta... a dalej to już wiadomo, promocja miasta, sponsorzy na trasie itd.
  • Odpowiedz