Wpis z mikrobloga

Czy słyszeliście o Meta Token Miner ? Ja usłyszałem 2 dni temu i uważam, że to może zadziałać, szczególnie w świecie krypto.

Co to jest?
Jest to prosty inteligentny kontrakt, który działa jako pula nagród, zwracając 8%* z LP codziennie tak długo, jak długo w LP znajdują się jeszcze środki.

Łopatologiczny przykład jak to działa:
Dzienny zwrot to do 8% w zależności od kondycji kontraktu oraz tego czy wypłacamy czy reinwestujemy swoje środki. Najlepsza metoda to 6 dni reinwestowania i wypłacanie w 7dniu.

Wpłacacie 100$. 5% idzie z tego jako podatek na rozwój projektu. 12% idzie albo do kontraktu albo do portfela kogoś kto użył Waszego ref linka. Reszta idzie do LP (puli płynności) nie możemy tego ruszyć.

Jak wygląda zarabianie?Załóżmy, że wpłaciliśmy 100$
Po 24h mamy 8$ zwrotu,
- reinwestujemy (mamy już 108$)
po 48h nasz zwrot wynosi 8.64$
....
....
po 6 dniach mamy sumę depozytu 158$
siódmego dnia wypłacamy 12.56$
i powtarzamy czynność (6:1)
Idąc tą drogą zwrot inwestycji nastąpi w 29 dniu i będzie wynosił 115.54$ w 36dniu (tydzień później) wypłacimy kolejne 80.5$, w 43 dniu to 127.75$ w 50 dniu 202.72$ więc po 50 dniach będziemy mieć w sumie 526.51$ wypłaconej kasy. W następnym tygodniu dołożymy do tego kolejne 321,68$ np. w 84 dniu będziemy już wypłacać 2039.86$

Moment wejścia nie ma znaczenia. Jeżeli tylko niewypłacacie co chwilę, a reinwestujecie dostajecie możliwie najwyższy zwrot względem waszej inwestycji.
Nie ma ryzyka, że ktoś wyciągnie LP - kontrakt jest bezpieczny
Nie ma tokenów i możliwości zrzucenia ich wszystkich. Także to nie to samo co zabawa z shitami gdzie wykres skacze jak porąbany. Tu nie ma wykresu i płynność jest ogromna.

Kiedy warto zainwestować?
Jeżeli chcecie zainwestować musicie wierzyć, że projekt będzie trwał w dobrej kondycji przez co najmniej miesiąc chyba, że macie jakąś inną strategię reinwestowania. Metod jest dużo, ale ta jest najbardziej optymalna. Jeżeli będziecie częściej wypłacać Wasz %zwrotu zostanie obniżony. Ja liczę na to, że przetrwa o wiele dłużej niż miesiąc. W każdym razie zawsze inwestuje tyle ile mogę stracić.

Jest taki projekt na sieci BNB nazywa się Baked Beans. Aktualnie 14 mln$ w LP. Jest on dosyć stary, przegapiłem go niestety. :

Teraz w rozwijającej się sieci CRO (CRONOS) TOP 20 coinmarketcap powstał jego fork. Zespół jest naprawdę doświadczony, poprzedni ich projekt (token BNB) ma ponad 1mln$ kapitalizacji. Chłopaki wiedzą co robią. Ja zainwestowałem i zamierzam uruchomić tag i pisać Wam jak to idzie. Dla mnie to nowość w świecie krypto, mam przeczucie, że jest na to sezon. Tym bardziej, że CRO jest prężną siecią (jak solana w zeszłym roku) więc jest duże pole do popisu.

Cotygodniowy CRONOSMTM
Minęły 3 dni od mojej inwestycji więc za 4 dni dam Wam znać jaki % udało mi się wypłacić. Na wszelkie pytania z chęcią odpowiem.



#kryptowaluty #zabawazshitami #bnb
#cronosmtm <- tag
  • 66
Idąc tą drogą zwrot inwestycji nastąpi w 29 dniu i będzie wynosił 115.54$ w 36dniu (tydzień później) wypłacimy kolejne 80.5$, w 43 dniu to 127.75$ w 50 dniu 202.72$


@1Lupa: tu widze mały problemik.
@mazaken: oczywiście jest ryzyko, ale idea zachęcą do synergii więc to się może udać długoterminowo. Aktualnie prawie 350k$ w LP przy zaledwie 640 osobach
@mazaken: nie mam tak daleko idącego arkusza pod to wiec nie wiem czy to będzie milion dolarów ze 100$, ale już w 78dniu 1285$, a tydzień później w 84 dniu wypłacisz 2039$ więc już samo to jest astronomiczne. W każdym razie to jest krypto. Gdybym nie widział to bym nie uwierzył, ale takie rzeczy się dzieją. Kupujesz obrazek za 40$ i sprzedajesz po tygodniu 12 000$ jak to się może udać?
@mazaken: @1Lupa:

jak zainwestuje 100$ to po roku będe miał milion dolarów, a takie rzeczy sie raczej nie mają jak udac...


Rok w swiecie krypto to jak cale zycie w realnym swiecie. Raczej nikt nie bedzie trzymal tam kasy tak dlugo. Obsewujac podobne 'minery' niektorzy doszli do fajnej kasy, mam na mysli Baked Means i kilka innych. Ja uzywam tych:

Baked Bean https://bakedbeans.io/
Roasted Beef https://roastedbeef.io/
Gold Grinder https://goldgrinder.io/
RocketGame
@1Lupa: udaje sie bo ktos ma farta i ktos za niego tyle zaplaci. Ty piszesz o systemowym rozwiazaniu wynagrajacym wszystkich inwestorow. Arkusz nie potrzebny, piszesz o 2.15x w 29 dni, zakraglijmy do miesiaca i masz 500 000% rocznie, czyli duzo sie nie pomylilem, nie po roku tylko po 13 miesiacach daje milion ze 100$. Teraz trzeba tylko odpowiedziec na pytanie skad sie wezmą te pieniądze...
@usunalemkonto: to mój pierwszy. Za niedługo idę w drugi, ale jeszcze nie wyszedł (informacje z pod stołu, a będzie ogromny), ale nie mogę zdradzać szczegółów co gdzie i na jakiej sieci
@1Lupa: napisales, ze inwestuje 100$ a po miesiacu wypłacam 115 dolarów zysku - czyli jak dobrze rozumiem mam 100$ wkładu i 115$ w ręku? Jak to nie jest 215% wkładu, to faktucznie musze sie podszkolic z matmy.
@mazaken: Musisz się podszkolić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
100$ = 100%, które masz zainwestowane. Nie możesz ruszyć.
po miesiącu wypłacasz 115$ więc masz 15% zysku
@1Lupa: No i co, te zainwestowane 100$ przepada? Napisałeś, ze w 36 dniu wypłacam kolejne 80$... skąd się biorą, skoro wyciągnąłem mój cały wkład (100$) i cały zysk (15$) i mam czyste konto?
@mazaken: wszystko opisałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) w skrócie idzie do puli płynności dzięki temu to może działać bo pieniądze nie biorą się jak to nazwałeś z pod stołu. Biorą się od każdej osoby i od każdej reinwestycji. Za niedługo ma być uruchomiony token, który ma to wszystko jeszcze wspomagać. Ale z reguły nie ma dodatkowego tokanu. Potrafi to działać na zasadzie, której opisałem
@1Lupa: no wszystko spoko, ale mowisz ze nie umiem w ptocenty, ale napisales:

w 84 dniu będziemy już wypłacać 2039.86$


Czyli w 84 dni zwrot to ponad 2000%, a potem piszesz, ze rocznie jest 2900%....

Albo piszesz, ze po miesiacu wyplacam wkład i 15%zysku... to skad sie bierze 2039 dolarow po 80 fniach, skoro w 29 dniu wszystko wyplaciłem? Jesli miesieczna stopa zwrotu to 15%, to jakim niby cudem? Z Twojego
@1Lupa: #!$%@?, co dokładam xD? Dobra, zapytam najprosciej jak sie da: wpłacam dzisiaj 100$ - czy z tych Twoich obliczen wynika, ze w ciągu 3 miesięcy wypłacę 2000$ ? Napisz prosze wprost, bo ja z pierwszego wpisu zrozumialem, ze inwestuje 100$ i po 84 dniach mam 2040$ zysku.
@mazaken: Nie, wypłacisz więcej, nie chce mi się liczyć dokładnie, ale około 5 000$. W samym 84dniu wypłacisz 2 000. Pamiętaj, że wypłacasz co 7 dzień, a przez 6 dni reinwestujesz