Wpis z mikrobloga

Takie #teoriespiskowe i #przemysleniazdupy
Mam mały hotelik obok lotniska wojskowego w wawie, 2 miesiące przed inwazją zaczął przyjeżdżać do mnie rosjanin, siedział 2-3 dni i wyjeżdżał, przez cały czas nic nie rozumiał i nie było sposobu aby się z nim porozumieć, to bylo dla mnie bardzo dziwne bo nawet z Chińczykami, z racji prowadzonej działalności, jestem w stanie się dogadac. Kiedyś, przypadkiem, widziałam jego pokój, ktory wypełniony był mapami i projektami o rozmiarach 1-2 m2, co dopiero później mnie zainteresowało, gdy wpadlam w konsternację jak przy ost jego pobycie zaczął ze mną rozmawiać płynnie w języku Polskim, ze wschodnim akcentem, to bylo ok tydz po wybuchu wojny,
Dlatego czasem jak mam za dużo wolnego czasu zastanawiam się czy to mógł być ruski szpieg czy sprawy zwiadu terenu zalatwiaja satelity i nie potrzebują takich ludzi w terenie, dodam tylko ze się wyróżniał wyróżniał wizualnie bardzo
#ukraina
  • 47
@Waradin: głównie stylem ubioru, jeździł rozpadającą się fiestą, porobiona na taśmy, a outfit jak z paryskiego wybiegu, buty, spodnie, marynarka, poszetka, wszystko tip top, Gdy już zyskał do mnie sympatię i zaczął ze mną rozm po Polsku to powiedział,, że jest tu bo robi projekty dla ministerstwa, teraz myśle ze miał rację tylko kur… dla rosyjskiego, jprd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 40
@PiersiowkaPelnaZiol: @IceKoka: @Dyspenseria: @Pethaf:

połączcie kropki w artykule poniżej. świetnie ilustruje jak ruscy działają: inicjatywa powstania towarzystwa centrum kultury rosyjskiej pojawiła się natychmiast po oznajmieniu, że pod słupskiem będzie amerykańska baza wojskowa.

czy ktoś dziś w ogóle uwierzy, że to nie szpiedzy?

i jeszcze autor "cieszy się" że info o towarzystwie podał Der Spiegel...

https://slupsk.naszemiasto.pl/centrum-kultury-i-jezyka-rosyjskiego-w-slupsku-traci/ar/c1-8703565