Wpis z mikrobloga

@Oolie: nie tatuaże jako ogólnie, ale te konkretnie na opublikowanym zdjęciu. miałem jedną dziewczynę, która miała dużo tatuaży, ale nie takich jak ze straganu w Kołobrzegu, tylko wyższych lotów.
@viollu: Tutaj jeszcze tragedii nie ma. Są duże, jeden rękaw, ale spójny. Problemem są zwykle bazgroły bez ładu i składu, robione gdzie popadnie. Ale w życiu nie powiedziałbym, że to obleśne. Obleśna, to jest szczerbata laska w za małym i przepoconym topie. XD
@Oolie: 2022 rok, a komentujesz czyjeś upodobana mając inne, mamy prawo do komentarza. Dla mnie to robienie ze własnego ciała brudnopisu i tyle. Nawet te grafiki ładne nie są. Róbcie co chcecie brudnopisy, tylko nie dziwcie się że inni to uważają za coś brzydkiego.
@Oolie: 2 raz kogoś obrażasz, w sumie masz prawo, a ja mam prawo stwierdzić po dzieciakowemu że "kto kogo wyzywa tak się sam nazywa".
Pewnie sam odziarany jesteś w cholerę skoro tak bronisz, jak widać tusz z dziar do głowy dopłynął.
i bardzo mnie ciekawi co ma wolnościowość do krytykowania dziar, znaczy się szpecenia własnego ciała xD właśnie o to chodzi w wolności, do posiadania własnego zdania.
Ja mam długie włosy, nie podobają Ci się i mnie wyśmiejesz? dla mnie rybka, ale masz prawo je wyśmiać, tak samo jak ja twoje bronienie dziar, mimo że to brzydactwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)