Wpis z mikrobloga

Yves Saint Laurent Kouros - zapach nie przypadł mi tak do gustu, że nie chcę mieć go w swoim domu.
Nie chce go mieć nawet w swoim województwie więc kujawsko-pomorskie nie bierze udziału tak jak i zielonki.
Przedmiotem jest odlewka 10ml bez jednego psika - pokrywam oczywiście koszty wysyłki.
Losowanie 24.04.2022 o 21:37 przy użyciu #mirkolos
Dla zasięgu dodaje #perfumy
Like a post = play a game #rozdajo
Triathlete1987 - Yves Saint Laurent Kouros - zapach nie przypadł mi tak do gustu, że ...

źródło: comment_1650721992CtzPPXjcSQ6AztxFWLPIak.jpg

Pobierz
  • 75
@Triathlete1987: To daj, zabiorę go jak najdalej - na Śląsk. Tutaj nawet najmniejszy aromat tych perfum nie przedostanie się do ciebie, dzięki nowoczesnej technologii. Stworzyliśmy zaporę zbudowaną ze smogu, smrodu i pyłu z węgla. Ta tarcza bezpiecznie odizoluje Cię od tego zapachu, a mieszkańcom zapewni poczucie woni innej niż smog i aromat palących się opon/plastiku. (σ ͜ʖσ)
@AliceRed: Śląsk dziękuje za tę szczodrą propozycję, jednakże nawet Hanysy i ciule z Sosnowca nie zniżą się do tak niskiego poziomu, jak używanie Kourosa.

Zachęcam Podlasie do wzięcia udziału w losowaniu. Albo przynajmniej Łódź - skoro to miasto meneli, to i tak nie poczują różnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
M.....s - @AliceRed: Śląsk dziękuje za tę szczodrą propozycję, jednakże nawet Hanysy ...

źródło: comment_165072386402bsYl3mWVT415RRSh0ynk.jpg

Pobierz