Wpis z mikrobloga

Yves Saint Laurent Kouros - zapach nie przypadł mi tak do gustu, że nie chcę mieć go w swoim domu.
Nie chce go mieć nawet w swoim województwie więc kujawsko-pomorskie nie bierze udziału tak jak i zielonki.
Przedmiotem jest odlewka 10ml bez jednego psika - pokrywam oczywiście koszty wysyłki.
Losowanie 24.04.2022 o 21:37 przy użyciu #mirkolos
Dla zasięgu dodaje #perfumy
Like a post = play a game #rozdajo
Pobierz Triathlete1987 - Yves Saint Laurent Kouros - zapach nie przypadł mi tak do gustu, że ...
źródło: comment_1650721992CtzPPXjcSQ6AztxFWLPIak.jpg
  • 75
@MrPickles

Śląsk dziękuje za tę szczodrą propozycję, jednakże nawet Hanysy i ciule z Sosnowca nie zniżą się do tak niskiego poziomu, jak używanie Kourosa.


Zachęcam Podlasie do wzięcia udziału w losowaniu. Albo przynajmniej Łódź - skoro to miasto meneli, to i tak nie poczują różnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MrPickles

Tylko nie ciule ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Triathlete1987: co nie tak z kurosem? Inspirowany opiniami wykopowych ekspertów kupiłem kourosa w ciemno i zakochałem się w tym zapachu. Nie da się przejść obok niego obojętnie. Rozumiem, że jak ktoś ma 14 lat to woli jakieś pako raban bo są słodkie. Ale facet, przynajmniej raz na jakis czas powinien pachnieć jak facet. I od tego jest kouros