Wpis z mikrobloga

  • 72
Wyświetliło mi się dzisiaj na FB. https://www.facebook.com/744654615555358/posts/5178294175524691/

Ciekawości sprawdziłem i pod postami kobiet po 40 komentarzy oczywiście wszystko pod spermiage xD "mnie wybierz mnie ja cię zadowolę"

Identyczny post od faceta? A dostał 2x Like albo jeden komentarz xD

Przecież to wygląda jak w jakimś cyrku. Faceci proszą się o wybranie przez kobietę tylko po to by móc z nią zatańczyć.

#blackpill #logikaniebieskichpaskow #przegryw #p0lka
Mintaa - Wyświetliło mi się dzisiaj na FB. https://www.facebook.com/744654615555358/p...

źródło: comment_16507146709RneUpKVbM7SndpebUoY8I.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
@Mintaa: mi wystarczyło to, jak znajoma podchodząca pod czterdziestkę, z mega trudnym charakterem, zaniedbana, z 20 kilo nadwagi, narzekała, że propozycji na cokolwiek (wycieczki, seksy, wyjście na kawę, do wyboru do koloru) ma aż za dużo, a większość, niemal wszystkie, i tak jej nie pasują
  • Odpowiedz
@Mintaa: smutne to :(
Nie żeby coś, ale czy to nie jest też tak, że faceci chcą iść z jakąś laską na wesele w nadziei na zaliczenie jej przy okazji, a dziewczyny mają w to wyje*ane? Druga kwestia, facetowi łatwiej iść na wesele i taniej niż kobiecie, więc może też stąd więcej chętnych (nikogo nie tłumaczę, to takie moje spostrzeżenia tylko).
Ja np. jestem kobietą i nie cierpię wesel, tego strojenia
  • Odpowiedz
@Mintaa:
dziewczyna jest mocne 6/10 (dla niektórych pewnie nawet wyżej boma 2 duże atuty), a typ wyglada jak typowy wykopek z niezadbana fryzura i słaba sylwetka, trochę bez sensu porównanie.

#!$%@?ąc, tez nie rozumiem szukania partnerki na wesele na sile. Ja jestem dodatkowo w takiej sytuacji ze nie mieszkam w rodzinnej miejscowości i gdyby tam ktoś z mojej rodziny brał ślub to musiałbym targać randomowa tinderowe czy kogośtam 300km, ogarniać jej
  • Odpowiedz
@Mintaa: Tutaj to dużo akurat robi jego "oferta", laska sobie jeszcze wkręci, że za wszystko zapłaci ten chłop, to wiadomo, że jest to bardziej atrakcyjne. Tak to typek równie przeciętny, głównie wygrywa niskim body fatem, dlatego od zawsze uważam, że dopóki nie schudniesz do odpowiedniego poziomu, to piłka dalej jest w grze.
  • Odpowiedz
@Mintaa: No to idź pan w #!$%@? z tym witaminkami, chłop przytryhardował i nadal olany XD Average is the new ugly boys

Edit: Jeszcze obczaiłem ratio lajków tej laski, a tego chłopa, spermiarze nieźle dopisali
  • Odpowiedz
@Mintaa: xDDDDD Jakby do mnie jakaś różowa napisała, czy pójdę na opłaconą imprezę z noclegiem (spanie oddzielnie oczywiście) to chętnie bym poszedł xD
  • Odpowiedz