Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 587
@juzwos: zbieram śmieci z lasu i palę nimi w piecu, zamiast używać do tego ruskiego węgla ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
jakimkolwiek osiągnięciem jest poruszać się komunikacją publiczną


@Espada97: no powiem Ci, że coś w tym może być. Ja tam się komunikacją publiczną poruszałem, ogólnie raczej takie apki jak mobilety i inne do przejazdów używałem. Ale jak byłem ostatnio w Warszawie i czytałem instrukcję jak użyć bilet zakupiony w aplikacji bankowej to też się pogubiłem. Po pierwsze trzeba go skasować w pojeździe skanując jakiś kod QR (wtf? po co? W Poznaniu
  • Odpowiedz
Jak Ci ludzie poradzili sobie przez tyle lat w życiu jak dla nich jakimkolwiek osiągnięciem jest poruszać się komunikacją publiczną xD


@Espada97: Tatuś woził. Czasami spotykam się z tym, że młode juleczki za nic nie podjadą autobusem tylko wołają ubera z przystanku na przystanek... Mi to łeb zrywa, ale może faktycznie wychodzi taniej - nie wiem. O spacerze to chyba nie słyszały.
  • Odpowiedz
@Espada97: Kiedyś wystarczyło kupić bilet w kiosku i iść na przystanek, nawet jak nie było mapek to wystarczyło zapytać się ludzi bo dana linia jeżdziła tak samo od 30 lat xD Dzisiaj widzisz bawi się w jakieś kody QR i inne badziewia xD
  • Odpowiedz