Wpis z mikrobloga

@mel0nik: XDDDDDDDDDDDDDDD

W dniu 4 kwietnia, tuż po informacjach o mordach na ludności cywilnej w Buczy, wziąłem udział w konferencji prasowej, podczas której wraz z posłami Kuleszą i Winnickim powiedzieliśmy wprost, że Władimir Putin to zbrodniarz wojenny.Kilka dni później otrzymałem od Prezesa Janusza Korwin-Mikkego informację, że nie akceptuje on takiego stanowiska, a we wniosku do sądu partyjnego przeczytałem, że taka narracja była sprzeczna z wpisami Prezesa JKM i szkodliwa dla
@mel0nik: Ja wiem że Grabarczyk chciał przejść do Dziambora już wcześniej, więc Korwin go chyba wyprzedzająco usunął.
A Grabarczyk robi cyrk. Myśli że to mu coś na plus da, a przecież cała Konfederacja traci na takich cyrkach jakie dziambory robią "odchodzę ale zostaję". xD
wojny jak w gimbazie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@e_m_p: Ale to tak oficjalnie. A w rzeczywistości podobno Kulesza miał nie dostać pierwszego miejsca tylko Pejo (zięć Korwina), i Kulesza od początku Konfederacji głosował "jak chciał" a nie jak partia KORWiN.
Więc można powiedzieć, że wszystkiemu winny Kulesza.

Ale to nie wyczerpuje tematu, bo jest jeszcze Dziambor.
Dziambor za czasów KNP był za Korwinem, a przeciw Wiplerowi.
Jak
Najlepsze, jak do tej pory konfiarze się rzucali, że wpisy Korwina to nie jest stanowisko partii xD

To jak to w końcu jest?


@SKYFander: nie jest, ale jest, w zależności od tego jaka jest aktualna potrzeba. Typowe ruskie myślenie, ich mocodawcy też przecież mówili, że niby krążownik Moskwa zatonął w wyniku błędu załogi i sztormu, ale jednocześnie jest to powód do wojny przeciw Ukrainie ( ͡ ͜ʖ ͡