Wpis z mikrobloga

@LonelyBoy: @ambro90: Co wy w ogóle porównujecie XD
Nawet jak nie mają Silvy, Rudigera i Kovacica to i tak takim składem powinni na luzie pyknąc Arsenal bez formy XD
@ZagubionyPodroznik: Tak to jest jak drużyna cała jest w przebudowie, Arsenal niestety nie jest zasilany z kacapskich pieniedzy jak Chelsea.
Ale widze że boli, ma boleć XD
Najpierw w żałosny sposób odpadnięcie z Realem a teraz #!$%@? u siebie od
@Pietrzykowski: A to Chelsea jest w formie? Widziałeś te blędy obrony, myślisz ze biorą jest z tego że są w formie? Co za dzban XD. Tak potężnie jest zasilana że popatrz kto w ostatnich latach najwięcej wypieprzał na transfery, znajdziesz swój Arsenal w topce i wyżej przed Chelsea.
Spokojnie, zaraz #!$%@? z United i West Ham i liga Europo witaj, oleoelele Arsenal
@Pietrzykowski: O czym ty w ogóle mówisz? Jakim składem? Mendym, który miał jeden dobry sezon?
Dziadkiem Silva? Alonso, Sarrem czy RLC? których poziom to Aston Villa? Christensen i Ziyech z resztą nie wiele wyżej. O sabotażyście Lukaku już nie chcę wspominać - nie wiem na ile oglądasz mecze Chelsea w tym sezonie, ale powiem tylko tyle, że nazwiska nie grają.

Jakiej przebudowie i jakie kacapskie pieniądzę? Arsenal w ostatnich latach bardzo
@LonelyBoy: Co ty #!$%@? za głupoty XD
od sezonu 17/18.
Gdzie ty tutaj widzisz Arsenal przed Chelsea?
Przypominam, że Chelsea miało bana a i tak wydało więcej pieniędzy.
A od sezonu odkąd Abramowicz przejął klub to Chelsea ma ponad MILIARD funtów wydanych wiecej od Arsenalu.
Ale już pomijając pieniądze, kibice Arsenalu zdają sobie doskonale sprawe z obecnej sytuacji, nikt nawet nie przypuszczał, że na tym etapie sezonu Arsenal będzie się liczył
Pietrzykowski - @LonelyBoy: Co ty #!$%@? za głupoty XD 
od sezonu 17/18. 
Gdzie ty ...

źródło: comment_1650488223qzipYipIADMDFKT3LOsHOf.jpg

Pobierz
@Pietrzykowski: Chłopie serio jesteś odklejony, mieli bana i co najwyżej w tym momencie ich jedynym zakupem był Kovacic dzięki temu że był na wypożyczeniu.
Nikt nie gadał że Chelsea zawojuje w tym sezonie, sytuacja od razu wykruszyła sie z zakupem Lukaku który kompletnie nie pasuje do filozofii Tuchela i kontuzją Chilwella XD za to 4rsenal ostatnio obrosł w piórka i już miała być Liga Mistrzów, wrócimy do niej po raz pierwszy
LonelyBoy - @Pietrzykowski: Chłopie serio jesteś odklejony, mieli bana i co najwyżej ...

źródło: comment_16504894186maR42JxoPj75Oqcc3C4KH.jpg

Pobierz
@LonelyBoy: Ja #!$%@? ale jesteś odklejeńcem XD
Ja biore z legitnej strony - transfermarkta a ty wklejasz jakis randomowy wysryw, który nawet nie podaje od którego to sezonu jest.
Ty już się tak spultałeś, że nawet nie wiesz co piszesz bo Arsenal do żadnej ligi mistrzów przecież nie wrócił i nie dostał 3 razy w #!$%@? XD
Piękny jest ten twój ból dupska, od razu się pojawia uśmiech na twarzy.
Dokładnie,
@Pietrzykowski: w zakładce Balanse tam Arsenal gorzej wypada przez Chelsea. Nawet jeśli Arsenal wyda pare mln mniej to zobacz jak często są to pieniądze w błoto. Chelsea od paru sezonów sama na siebie zarabia i nie jest uzależniona od pieniędzy Romka. W kwestii polityki transferowej to wy akurat do Chelsea nie macie podjazdu.

Rozmawiasz ze mną a przywołujesz cytaty jakiś randomów, nigdy nie twierdziłem, że pykniemy LFC czy City - mocni
@Pietrzykowski: Wystarczy poszperać i każda sensowna strona ci podpowie kto najwięcej wypieprzał kasy w ostatnich latach na transfery, trzeba umieć troche w angielski, nie powinno cie to przerosnąć XD.
No nie wrócił i nie wróci, ale wasi kibice po ostatnich ''pięknych'' wynikach, wystarczy było zagościć na kanonierach, taka smieszna stronka kibiców Arsenalu obwieścili potężny powrót do LM, tylko przyszła weryfikacja z Crystal, Brighton i potęznym Southampton który dostał szóstke od Chelsea