Wpis z mikrobloga

@ZagubionyPodroznik: Ja się z tobą kompletnie zgadzam, że Arsenal nie ma podjazdu do polityki transferowej Chelsea. Ładnie potraficie opylać szrot i to wam nie ujmuje.
Główna przebudowa drużyny zaczeła się w połowie poprzedniego sezonu, cały szrot jest opylany, jakieś Mari i inne wynalazki. Luiz przyszedł w 2019 więc jeszcze wcześniej a Willian to kompletna klapa.
Sciągają perspektywicznych, Odegaard jest świetny w tym sezonie, Gabriel z Łajciorem też dają rade. Lokonga
  • Odpowiedz
@LonelyBoy: Wróci, spokojnie, jak każda duża drużyna :) Tak samo i United wróci w końcu.
Ale po co dajesz przykład Soton? Arsenal wygrał 2-1 z Brentford a wy dostaliście od nich 1-4 na #!$%@?. Gdyby cie ta porażka nie bolała to byś się tak nie spruł do mnie w komentarzach.
Ale #!$%@?, czego nie rozumiesz XD Piszesz do mnie jakbym gadał, że teraz to na luzie 4 miejsce Arsenal zdobędzie
  • Odpowiedz
@Pietrzykowski: Kolego, a nie przypominasz sobie, jak kibice arsenalu, po waszej dobrej serii, atakowali już top3, a top4 brali za pewnik? Także u was w ogródku masz to samo, co zarzucasz kibicom Chelsea
  • Odpowiedz