Wpis z mikrobloga

Najwięcej do powiedzenia zawsze mają ci których to nie dotyczy...
Taka moja babcia i matka mają najwięcej do powiedzenia ale w wojsku nigdy nie były i #!$%@? wiedzą, całą informację pozyskują z hehe ploteczek albo innego gówno źródła.

Niesamowity byłby płacz gdyby służba obowiązkowa była wprowadzona dla wszystkich kobiet i mężczyzn, albo lepiej dla wszystkich kobiet obowiązkowo i dla mężczyzn dobrowolnie. Poglądy zmieniłyby się im o 540 stopni i nagle uznałyby że
@kezioezio ja tam jestem za wprowadzeniem obowiązkowej szkółki gospodyń domowych dla kobiet na dwa lata. Schabowe, nauka obsługi mopa, sztuka nalewania browaru dla męża. W końcu by te dziewczyny stały się prawdziwymi kobietami i zaczęły nosić sukienki.

Ja #!$%@?, co za brednie te baby mają w głowach. A sam po szkółce przygotowawczej jestem w ramach zajawki na ochotnika.
@nowywinternetach:

wielu facetów się włącza, że dobrze, dowalić innym, rurkowcom, tęczowcom

ciekawe ilu z nich umie strzelać, zna się na mechanice, umie udzielać pierwszej pomocy przy poważnych ranach albo wniesie do wojska cokolwiek przydatnego. Nieironicznie znam gejów, noszących obcisłe spodnie, którzy spełniają te kryteria bez problemu z racji zawodu, zainteresowań czy wolontariatu

Mam bekę z ludzi, którzy nie mieli w życiu broni z ostrą amunicją w ręce, nie babrali się nigdy
@mmafame: Niebzebym sie czepial bo nie gustuje w chlopcach, ale faktem jest, ze o ile sa zadbani to czesto wygladaja zniewiesciale. Bylem w woju i uwazam, ze uczy troche samodzielnosci, ale tez potrafi zryc beret. Nie wuwazam zeby zasadnicza byla czyms dobrym. Kupa kasy #!$%@? w bloto, nieadekwatnie do uzyskanego wyszkolenia, ktore jest zadne xd. Z tego co rozmawialem z oficerami jakis czas temu - Oni fego wgl nie chca bo