Wpis z mikrobloga

List od zbanowanego @eschatoestetyzm dla tagu #przegryw
==================================================

Miałem już odpuścić sobie wykop na czas mojego bana, ale kiedy dowiedziałem się o permie dla @Gon70 nie mogłem milczeć.
Niby troll, ale perm dla niego od razu po powrocie z długiego bana to niepokojący precedens. Sam zaczynam się obawiać, że w lipcu spotka mnie to samo. Mój ban był kaprysem Anki, bo dostałem go za to, że jestem przeciwnikiem aborcji. "Trollowanie, niewłaściwe zachowanie" po prostu za wyrażenie własnych poglądów bez żadnego obrażania i nawoływania do nienawiści, kiedy strona przeciwna robi to notorycznie i nawet nie gryzie się w język.
Moderacja zamiast walczyć z nienawiścią po prostu zezwala na jej skanalizowanie na grupy, które można nienawidzić, czyli prostych Rosjan i Węgrów, mieszkańców Polski B, rolników, posiadaczy kotłów na paliwa stałe, księży, praktykujących katolików, inceli, osób o konserwatywnych poglądach itd. Im można życzyć jak najgorzej, marzyć o dowaleniu im i o tym, żeby umarli. Innych grup nie wolno nawet skrytykować, bez żadnego ad personam, po prostu sama krytyka działalności jest zakazana i za to się tu dostaje bany na 3 miesiące xD

Wolność słowa uwalona, gawiedź zadowolona. Zbanujmy wszystkich inaczej myślących, bo bezmózgie krzykacze mają obsesję, że w zaroślach za krzokiem schował się ruski agent. Postawa panikantów i moderacji tego portalu w osnowie której leży przekonanie, że Rosja gra na wywoływanie podziałów społecznych to największy rak tego portalu, który całkowicie skasował resztki regulaminu i zwykłej uczciwości. Przepraszam bardzo, ale to nie ja otwieram na oścież okno Overtona, ja jestem po prostu szarym wieśniakiem, który przyjmuje (i słusznie!) postawę reakcyjną wobec tych głupich głupot, które chcą mi wcisnąć. Czy organizacje proaborcyjne, feministyczne, pseudoekologiczne, LPG i inne tego typu zawieszą swoją działalność, bo "podziały społeczne" i "Rosja"? Oczywiście, że nie! Zamknąć się mają tylko ci, którym ten progresywny walec się nie podoba xD

Dyskurs został sztucznie zawężony do popierania progresywizmu i popierania jeszcze większego progresywizmu.

Czyli co dalej? Nie będzie można krytykować rozwiązłości kobiet, bo ten cały blekpyl to pewnie Rosja wymyśliła i finansuje. Ale p0lki będą mogły się ruchać na prawo i na lewo i to wcale nie będzie granie na podziały społeczne, wcale. A ty się zamknij intzelu, nie masz prawa mieć własnych poglądów, własnych interesów, a już broń Boże, nie wolno ci głosować na wyborach w zgodzie z sumieniem i interesem. Odezwać się i poskarżyć na swoją dolę też nie możesz, bo to już będzie granie na podziały społeczne i sprzyjanie Rosji.

Nie musimy obawiać się, że przyjdzie do nas rosyjskie wojsko i zrobi nam ZSRR 2.0, bo ten ZSRR 2.0 już u nas jest

Ehhh, przydałoby się, żeby Elon Musk kupił Wykop i utemperował moderację, bo dla niego to tak jakby kupić dwa kartofle. Mam mieszane uczucia wobec tego oskarka, ale gdyby to zrobił, to bardzo by się nam przysłużył. Pewnie nigdy tak nie będzie, ale pocope'ować zawsze warto.

PS. Dziękuję za życzenia świąteczne na priv
PPS. Jeżeli jesteście ciekawi co u mnie, to nie najlepiej. Źle przeżywam odcięcie od wykopu. Kilka razy miałem już napady płaczu i ogółem jestem przygnębiony. Pracuję w polu, żeby uśmierzyć ten ból. Niestety nie mam u boku dziewczyny, która przytuliłaby mnie i pocieszyła.

#przegryw
==================================================
Nadawca zweryfikowany
Wysłano dzięki #wolamyzbanowanych

LINK DO POPRZEDNIEGO LISTU

gimnazjumqqq - List od zbanowanego @eschatoestetyzm dla tagu #przegryw
=============...

źródło: comment_16504743197AhJejm8tZBDSDcMu1twET.jpg

Pobierz
  • 65
Ale p0lki będą mogły się ruchać na prawo i na lewo i to wcale nie będzie granie na podziały społeczne, wcale. A ty się zamknij intzelu, nie masz prawa mieć własnych poglądów, własnych interesów, a już broń Boże, nie wolno ci głosować na wyborach w zgodzie z sumieniem i interesem.

Niestety nie mam u boku dziewczyny, która przytuliłaby mnie i pocieszyła.


@gimnazjumqqq: Typowe, najpierw "aaa, p0lki so takie i owakie, to