Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko193
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

698

14-latek z Blachowni szlifuje asfalt na hulajnodze elektrycznej.

Pokaż treści 18+

14-latek z Blachowni szlifuje asfalt na hulajnodze elektrycznej.

Kolejny w te wakacje wypadek na hulajnodze elektrycznej. Szczęście w nieszczęściu, że miał pełnotwarzowy kask oraz, że drogą nie jechało w tej chwili z przeciwka coś cięższego.

_djg_
_djg_
z
streamable.com
dodany: 15.07.2025, 20:41:24
  • #
    hulajnogaelektryczna
  • #
    wypadek
  • #
    hulajnoga
  • #
    polskiedrogi
  • #
    polska
  • 373
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (4)

15-latek 3 dni temu, Pszczyna
n4m3l355
z pless.pl
  • 28
Informacja o zdarzeniu
_djg_
z czestochowa.policja.gov.pl
  • 12

Komentarze (373)

najlepsze

Blaskun
Blaskun
15.07.2025, 21:20:43 via Wykop
  • 373
Gówniaki zapierniczają na hulajnogach jak kretyni. U mnie w mieście to samo. I większość nawet kasku nie nosi.
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ChillExecutiveOfficer
ChillExecutiveOfficer
ChillExecutiveOfficer
15.07.2025, 21:48:37 via Wykop
  • 108
@Blaskun: To już nawet nie chodzi o to czy gówniak czy nie, ale hulajnoga to ma przecież ujemne punkty bezpieczeństwa, przecież jakby miał jakąś przeszkodę na swojej drodze, cokolwiek co mogłoby go zranić to może to być gg
  • Odpowiedz
laut
laut
15.07.2025, 23:05:27 via Wykop
  • 32
@ChillExecutiveOfficer: pamietam jak były wiersze hulajnogi w PL we Wrocku jakis dorosyłchłop wjechał pod auto na Leginckiej, nie miał drugiej szansy..

https://www.youtube.com/watch?v=SaElipxGkcM
laut - @ChillExecutiveOfficer: pamietam jak były wiersze hulajnogi w PL we Wrocku jak...
  • Odpowiedz
zwrk
zwrk
zwrk
16.07.2025, 05:19:46 via Wykop
  • 303
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

MalinowyGarncarz
MalinowyGarncarz
MalinowyGarncarz
16.07.2025, 05:38:49 via Wykop
  • 83

Komentarz usunięty przez moderatora

intri
intri
16.07.2025, 05:39:40 via Wykop
  • 199
@zwrk: Jakie 30 km/h, one po odblokowaniu co jest bardzo proste i pod 70 km/h potrafią lecieć. Są takie jak Techlife X9 które nawet lecą i 100 km/h. Taki pocisk to trudno zauważyć na chodniku czy drodze rowerowej.
  • Odpowiedz
balrog84
balrog84
15.07.2025, 21:39:44 via Wykop
  • 132
Masakra co ta młodzież odpierdziela, a rodzice mają w to wywalone. Policja i SM już dawno powinny się za to wziąć.
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Phallusimpudicus
Phallusimpudicus
16.07.2025, 03:24:33 via Wykop
  • 177
@balrog84: Szczerze, robiliśmy za dzieciaków porównywalne rzeczy (nie tylko na drogach) ale wtedy mieliśmy raczej słabo rozpędzające się rowery a nie hulajnogi elektryczne

Młodym około 13 roku życia (akurat na kartę rowerową etc) warto by puścić na 1 godzinie lekcyjnej z youtube (albo bestgore) kompilację wypadków na rowerze, skuterze, hulajnodze

Drastyczne? Lepiej żeby miał lekką traumę niż był martwy
Phallusimpudicus - @balrog84: Szczerze, robiliśmy za dzieciaków porównywalne rzeczy (...
  • Odpowiedz
trzynastka
trzynastka
16.07.2025, 05:24:24 via Wykop
  • 85
@Phallusimpudicus: Pamiętam jak za dzieciaka to na motorynkach się jeździło albo komarkach/ogarach. Każdy miał po ojcu albo dziadku, tak że też się szalało.


@liwosz2: Tylko one były bezpieczniejsze, ponieważ miały niższy środek ciężkości. Dodatkowo nie rozpędzały się tak szybko, ponieważ posiadały silnik spalinowy, a nie elektryczny. A jak jechały, to było słychać je z daleka.
  • Odpowiedz
Critic
Critic
Critic
16.07.2025, 05:44:28 via Wykop
  • 129
Ludzie nie mają wyobraźni jadąc na czymś takim więcej niż 15-20km/h. Jeszcze się będą kłócić, że przecież nie ma limitów prędkości i na rowerze też możesz tak pędzić. Tylko jak zwrotny i sterowny jest rower, który jednak rozpędzasz siłą swoich mięśni a jak hulajnoga, która z tymi małymi kołami, przy 2 cm krawężnika wyrzuca człowieka jak z katapulty.
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Simfecstio
Simfecstio
16.07.2025, 05:58:34 via Android
  • 29
@Critic to ciekawe ale nie znam ani jednej osoby która na rowerze jakoś mocno się pokiereszowała. Kumpel na single tracku kiedyś spadł przez kierownicę i sobie rękę złamał. Ale nic mega poważnego. Na hulajnodze jeden kumpel z pracy wleciał w drzewo i prawie umarł. Miał pęknięta czaszkę j rok na L4. Później przez pol roku nie dostał zdolności do pracy. Inny kumpel rok temu się wywalił na hulajnodze i morda całą
  • Odpowiedz
sajmonm
sajmonm
16.07.2025, 06:34:55 via Wykop
  • 35
Tylko jak zwrotny i sterowny jest rower,


@Critic: Mam wrażenie, że właśnie osoby co nie jeździły trochę więcej czy ostrzej na rowerze to jadą na złamanie karku hulajnogą. W rowerze jest dużo większe koło, mogą być dobre hamulce i duuużo większa kontrola nad pojazdem.
Jeżdżę na rowerze na tyle ile czas na to pozwala, lata nastoletnie to spędzałem większość czasu na siodełku i jak przejechałem się elektryczną hulajką to byłem
  • Odpowiedz
JacobsPJ
JacobsPJ
JacobsPJ
15.07.2025, 21:16:51 via Wykop
  • 55
Do pełnej satysfakcji brakuje odgłosów bólu i cierpienia
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

a.....n
konto usunięte 16.07.2025, 05:31:23 via Wykop
  • 53
@JacobsPJ: podłóż sobie soundtrack z tego i będzie spoko.
a.....n - @JacobsPJ: podłóż sobie soundtrack z tego i będzie spoko.
  • Odpowiedz
Cadfael
Cadfael
16.07.2025, 05:40:53 via Wykop
  • 28
@aarahon: masa mu nie pomogła
  • Odpowiedz
mmmmmmmmmmmmmm
mmmmmmmmmmmmmm
15.07.2025, 20:48:10 via Wykop
  • 50
no ale ju sie nauczyl, nie wiadomo czy dobrze ze kask ma bo jak by w kogos p-------l to by pewnie zabil a debil przezyl
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

StaryWedrowiec
StaryWedrowiec
16.07.2025, 07:01:06 via Wykop
  • 2
idz do psychiatry bo masz obsesje xD


@mmmmmmmmmmmmmm: Nie wiem, o ilu obsesjach mówisz, ale tę jedną ma każdy, kto w podstawówce uczył, się, a nie tylko w niej bywał. ¯\(ツ)/¯

PS Wszystko masz za frajer w necie - wystarczy chcieć się dokształcić. Mówię o języku, którego uczymy się niemal od urodzenia i którym posługujemy się na co
  • Odpowiedz
StaryWedrowiec
StaryWedrowiec
16.07.2025, 07:17:10 via Wykop
  • -3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
FireDash
FireDash
15.07.2025, 21:59:17 via Wykop
  • 45
Akurat tutaj to ma kask i to pełny a nie jakąś popierdółkę. Standardem jest to, że ludzie pędzą na tych hulajnogach przez miasto bez jakiejkolwiek ochrony, często w dwie osoby albo pod wpływem.
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

a.....n
konto usunięte 16.07.2025, 05:29:27 via Wykop
  • 6
Akurat tutaj to ma kask i to pełny a nie jakąś popierdółkę.


@FireDash: pewnie dlatego, że rozpędza się do prędkości bliższych motorowerowi niż standardowej hulajnodze, na kółkach bliższych wózkowi dziecięcemu.
  • Odpowiedz
7502-6038
7502-6038
7502-6038
16.07.2025, 08:45:47 via Wykop
  • 3
@FireDash: Nie zgodzę się ze standardem jest że ludzie pędzą. Większość jeździ normalnie tylko nieliczni o----------a maniane.
  • Odpowiedz
cichooo
cichooo
16.07.2025, 06:04:35 via Android
  • 38
Jak ja się cieszę, że a) moich rodziców nie było stać na coś takiego, b) czegoś takiego nie było jak byłem gowniakiem. Mieliśmy tyle akcji, w których dosłownie ocieraliśmy się o kalectwo albo śmierć i na 100% gdybyśmy mieli takie zabawki to by to się skończyło szybciej niż zaczęło xD

Trzeba być debilem żeby dzieciakowi dać takie coś. Ci ludzie nie pamiętają jakie siano mieli we łbie w tym wieku?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

AnalnyGrzmot
AnalnyGrzmot
AnalnyGrzmot
16.07.2025, 06:47:16 via Wykop
  • 6
@paliwoda: napisałem to w konkretnym, oczywistym dla każdego kontekście. Nie z3sraj się.
  • Odpowiedz
enron
enron
enron
16.07.2025, 08:40:30 via iOS
  • 2
@paliwoda: Ty jesteś tak uszkodzony, że jak nie można się przypierniczyć do pisowni to czepiasz się czegokolwiek? Przy okazji udowadniając, że jesteś głupi i nie umiesz zrozumieć tego co czytasz? Współczuję xD
  • Odpowiedz
ArnoldZboczek
ArnoldZboczek
16.07.2025, 05:31:26 via Wykop
  • 34
No bo blokady prędkości są dla frajerów, nikt nie może nikogo ograniczać, itd. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ArtoWski
ArtoWski
16.07.2025, 14:32:27 via Wykop
  • 1
@ArnoldZboczek: Dokładnie, przecież oni potrafią jeździć. Osobiście jestem za zdjęciem limitów ale za to obowiązkowym uprawnieniom do prowadzenia pojazdów AM i obowiązkowemu OC.
  • Odpowiedz
HighQuality777
HighQuality777
16.07.2025, 18:01:48 via Wykop
  • 0
@ArtoWski: fajnie, mamy kategorie AM, no ale motorowerem raczej sie nie jezdzi po chodnikach, wiec automatycznie bylby tez zakaz jazdy po chodnikach
  • Odpowiedz
Dwudziestydrugi
Dwudziestydrugi
16.07.2025, 05:42:07 via Wykop
  • 31
Pół biedy te stare hulajnogi xiaomi jakieś, teraz tłuszcza z--------a na jakiś chińskich noname z kołami jak od taczek - te potrafią z---------ć do 65 km/h
i mam takich artystów na osiedlu co pomykają tak pomiędzy blokami ( ̄෴ ̄)
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Akuzativ94
Akuzativ94
16.07.2025, 12:29:50 via Wykop
  • 4
@Olsea: dlatego napisałem większość, taka furtka bezpieczeństwa na takie marudy jak ty :D
  • Odpowiedz
Akuzativ94
Akuzativ94
16.07.2025, 13:38:04 via Wykop
  • 1
@Olsea: ʕ•ᴥ•ʔ
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 11
  • Strona 1 z 11
  • >

Hity

tygodnia

Łatwogang stał się nietykalny. Sięga po nasze pieniądze na lek, który nie działa
Łatwogang stał się nietykalny. Sięga po nasze pieniądze na lek, który nie działa
2578
W PRL-u jeździła Porsche, a dziś narzeka na emeryturę...
W PRL-u jeździła Porsche, a dziś narzeka na emeryturę...
2428
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
2321
Brzoska ograł Ryanair i Wizz Air? Oto walizka InPost do Paczkomatu
Brzoska ograł Ryanair i Wizz Air? Oto walizka InPost do Paczkomatu
1949
Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik
Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik
1789
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #hulajnoga
  • #wypadek
  • #xiaomi
  • #polskiedrogi
  • #pytanie
  • #rower
  • #prawo
  • #przepisydrogowe
  • #ninebot
  • #ruchdrogowy
  • #warszawa
  • #elektronika
  • #zalesie
  • #polska
  • #kiciochpyta

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking