Wpis z mikrobloga

List od zbanowanego @eschatoestetyzm dla tagu #przegryw
==================================================

Miałem już odpuścić sobie wykop na czas mojego bana, ale kiedy dowiedziałem się o permie dla @Gon70 nie mogłem milczeć.
Niby troll, ale perm dla niego od razu po powrocie z długiego bana to niepokojący precedens. Sam zaczynam się obawiać, że w lipcu spotka mnie to samo. Mój ban był kaprysem Anki, bo dostałem go za to, że jestem przeciwnikiem aborcji. "Trollowanie, niewłaściwe zachowanie" po prostu za wyrażenie własnych poglądów bez żadnego obrażania i nawoływania do nienawiści, kiedy strona przeciwna robi to notorycznie i nawet nie gryzie się w język.
Moderacja zamiast walczyć z nienawiścią po prostu zezwala na jej skanalizowanie na grupy, które można nienawidzić, czyli prostych Rosjan i Węgrów, mieszkańców Polski B, rolników, posiadaczy kotłów na paliwa stałe, księży, praktykujących katolików, inceli, osób o konserwatywnych poglądach itd. Im można życzyć jak najgorzej, marzyć o dowaleniu im i o tym, żeby umarli. Innych grup nie wolno nawet skrytykować, bez żadnego ad personam, po prostu sama krytyka działalności jest zakazana i za to się tu dostaje bany na 3 miesiące xD

Wolność słowa uwalona, gawiedź zadowolona. Zbanujmy wszystkich inaczej myślących, bo bezmózgie krzykacze mają obsesję, że w zaroślach za krzokiem schował się ruski agent. Postawa panikantów i moderacji tego portalu w osnowie której leży przekonanie, że Rosja gra na wywoływanie podziałów społecznych to największy rak tego portalu, który całkowicie skasował resztki regulaminu i zwykłej uczciwości. Przepraszam bardzo, ale to nie ja otwieram na oścież okno Overtona, ja jestem po prostu szarym wieśniakiem, który przyjmuje (i słusznie!) postawę reakcyjną wobec tych głupich głupot, które chcą mi wcisnąć. Czy organizacje proaborcyjne, feministyczne, pseudoekologiczne, LPG i inne tego typu zawieszą swoją działalność, bo "podziały społeczne" i "Rosja"? Oczywiście, że nie! Zamknąć się mają tylko ci, którym ten progresywny walec się nie podoba xD

Dyskurs został sztucznie zawężony do popierania progresywizmu i popierania jeszcze większego progresywizmu.

Czyli co dalej? Nie będzie można krytykować rozwiązłości kobiet, bo ten cały blekpyl to pewnie Rosja wymyśliła i finansuje. Ale p0lki będą mogły się r----ć na prawo i na lewo i to wcale nie będzie granie na podziały społeczne, wcale. A ty się zamknij intzelu, nie masz prawa mieć własnych poglądów, własnych interesów, a już b--ń Boże, nie wolno ci głosować na wyborach w zgodzie z sumieniem i interesem. Odezwać się i poskarżyć na swoją dolę też nie możesz, bo to już będzie granie na podziały społeczne i sprzyjanie Rosji.

Nie musimy obawiać się, że przyjdzie do nas rosyjskie wojsko i zrobi nam ZSRR 2.0, bo ten ZSRR 2.0 już u nas jest

Ehhh, przydałoby się, żeby Elon Musk kupił Wykop i utemperował moderację, bo dla niego to tak jakby kupić dwa kartofle. Mam mieszane uczucia wobec tego oskarka, ale gdyby to zrobił, to bardzo by się nam przysłużył. Pewnie nigdy tak nie będzie, ale pocope'ować zawsze warto.

PS. Dziękuję za życzenia świąteczne na priv
PPS. Jeżeli jesteście ciekawi co u mnie, to nie najlepiej. Źle przeżywam odcięcie od wykopu. Kilka razy miałem już napady płaczu i ogółem jestem przygnębiony. Pracuję w polu, żeby uśmierzyć ten ból. Niestety nie mam u boku dziewczyny, która przytuliłaby mnie i pocieszyła.

#przegryw
==================================================
Nadawca zweryfikowany
Wysłano dzięki #wolamyzbanowanych

LINK DO POPRZEDNIEGO LISTU

gimnazjumqqq - List od zbanowanego @eschatoestetyzm dla tagu #przegryw
=============...

źródło: comment_16504743197AhJejm8tZBDSDcMu1twET.jpg

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@choochoomotherfucker: Z facetem który nie zaakceptuje puszczalskiej baby? Na pewno nie puszczalska baba XD Gorzka prawda choochoopacabro. Im więcej miałyście bolców tym mniej się nadajecie do stałego związku. Nasza samotność tego nie zmieni.
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker: Ale rozumiesz, że to jest wykop, a nie typowe codziennie rozmowy miedzy facetam, a kobieta w związku? On nie chce być z tobą przecież, tylko z laską która też ma podobne podejście do tych spraw i np nie będzie broniła puszczalskich koleżanek. Ty sobie możesz znaleźć faceta któremu przeszłość nie przeszkadza i będzie git. O wiele mniej jest kobiet nadających się do związku niż zdesperowanych facetów, wiec nawet będzie
  • Odpowiedz
Wolność słowa uwalona, gawiedź zadowolona


@gimnazjumqqq: tak, a o co chodzi?
Gdybym był moderatorem, albo miał swoją społeczność w internecie, to też bym usuwał z niej element incelski i prawacki.
WIecie że w internecie mają bekę z Wykopu? Że traktują na jak bandę kuców/przegrywów? Bo normalny człowiek wchodi na wykop.pl i widzi główną zaspamowaną korwinizmami.
J---ć takie treści i banować twórców. Wolnośc polega na tym, że ja decyduję o tym,
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker: Wytykasz gościowi samotność. Jesteś jak grinch, który zaciera ręce bo zniszczył komuś święta. Cieszysz się bo ktoś o innym podejściu do życia niż twoje nie ma się do kogo przytulić. Mam gdzieś twoje komentarze. Jasne nazywaj nas frustratami, incelami i przegrywami. Po to tu jesteśmy. Ale pisze ci, że jesteś ostatnia osoba która może mu coś powiedzieć o samotności. Podłe.
  • Odpowiedz
@Speechless: Co xD Wciskasz mi, że kogoś bronię, podczas gdy już na samym początku napisałam, że gość ma prawo nie akceptować takich kobiet. I nadal nie rozumiem, dlaczego ktoś, kto nie lubi kobiet, wzdycha, że nie jest w związku. I skąd pomysł, że się cieszę, jest mi żal takich osób. A o samotności niestety trochę wiem, bo przez wiele lat nie miałam żadnych znajomych. Brzmisz tak, jakbyś w ogóle nie
  • Odpowiedz
Niestety nie mam u boku dziewczyny, która przytuliłaby mnie i pocieszyła.


@gimnazjumqqq: Typowe, najpierw "aaa, p0lki so takie i owakie, to wszystko ich wina!", a potem "chlip chlip, dlaczego żadna mnie nie chce ;(" xD

@choochoomotherfucker: tu ślepoto szydzisz z jego samotności. Jeśli tez jej doświadczyłaś to robi to z ciebie tylko hipokrytkę. On nie nienawidzi wszystkic kobiet, tylko tych stereotypowych o których mówi blackpill (czyli niestety większości)
  • Odpowiedz
@gimnazjumqqq: Na cholere wy ciągle te lurkery banbye i inne wylęgarnie prawactwa robicie, skoro nie korzystacie? Ci co płaczą za takimi, jak gon, to akurat powinni do niego jak najszybciej dołączyć, zanim ta strona całkiem upadnie pod zalewem trollowni. Anka RiGCz
  • Odpowiedz
@gimnazjumqqq

@Gon70 dostał w styczniu 3 miesięcznego bana za trollowanie i niewłaściwe zachowanie, pewnie w jakimś stopniu zasłużonego.

Odsiedział swoje na banicji, wrócił i NIE NAPISAŁ NIC TAKIEGO co byłoby trollowaniem bądź wyzywaniem kogokolwiek. A i tak dostał bana, tak zapobiegawczo i profilaktycznie. W wymoderowanych nic nie miał, a jego wszystkie poprzednie wpisy i komentarze zostały usunięte ręcznie, żeby nie wyszło, że faktycznie przez te kilka godzin nic nie przeskrobał.
DoloremIpsum - @gimnazjumqqq 

@Gon70 dostał w styczniu 3 miesięcznego bana za trollo...

źródło: comment_1650488731wAdAeufLGD5jmTcDZ5bx8h.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz