Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Widzę ciekawe oferty z GE Aviation w Warszawie i rozważam podejście do rekrutacji. Ktoś może ma jakieś opinie o firmie jako pracodawcy? Wszedłem na gowork ale jak zwykle to bez większego sensu..

#praca #rozwoj #ofertapracy #pracbaza #warszawa

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #625ffba219dcb8800663331e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Widzę ciekawe oferty z GE Aviation ...

źródło: comment_1650461914WDsFXfVel86fOVPv1K4lnx.jpg

Pobierz
  • 4
Bazuka: Szału finansowego nie ma jak na stolice. Mysle, ze 80-90% komenatrzy na gowork pokrywa sie z prawda. Wszystko zalezy od zespolu do ktorego chcesz aplikowac i managera pod jakiego trafisz. Mozesz wspominac milo lub przeklinac przygode z GE. Robota ciekawa, ale mi osobiscie zaczyna brakowac bezposredniego, fizycznego kontaktu z produkcja. Same analizy wytrzymalosciowe, obliczenia, prezentacje, etc. potrafia zabic kreatywnosc. Pzdr!

Zaakceptował: karmelkowa
OP: Ale z gowork klaruje się jakiś dramat, ściana narzekania po przeczytaniu której nawet nie chce się siadać do pisania CV. Z doświadczenia wiem, że na gowork piszą osoby, którym nie wyszło i próbują przelać swój żal. Aż nie chce mi się wierzyć, że 90% to może być prawda.

Właśnie obawiam się tego oderwania od produkcji przy, której teraz jestem stosunkowo blisko. Słyszałem, że rozmowy są mocno techniczne?

Ten komentarz został