Wpis z mikrobloga

Witam co lepsze? Zestaw PS5 za 3,3k czy PC 5600x 32 gb ram + RTX 3060Ti za 7k? Nie mam pieniędzy ani na to ani na to. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Trybun_Plebejski: wiem odpowiadam na mema, ale parę osób z mojego otoczenia też się kłóciło, że konsola lepsza i tańsza, ale:

1) posiadali laptopa, który też swoje kosztuje, a kupując tego drozszego pc masz jednak w pakiecie narzędzie do pracy/oglądania/cokolwiek
2) kupowali duży telewizor

Ja w pierwszej chwili o wymianie pc też pomyślałem o konsoli, ale z drugiej jak dodałem sobie koszt zakupu laptopa, bo na czymś pracować/robić memy muszę, to już
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ElLama:
Piraci się jak leci a po latach kupuje perełki 10/10 w wersji goty. Grę kupujesz po czasie za normalne pieniądze tj 30zl:P Są też vpny do gier online w które chcesz grać na premierę i gejpas po 4zl.
Grę za 200zl + polecam jedynie kupować na konsole by ją sprzedać zaraz po przejściu.
No chyba że ktoś sra kasa to można wszystko kupować xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ale_co_to: Jakby nie było piractwa to nie kupiłbym tych gier i tak za 200zl. Więc co za różnica dla wydawcy czy spirace i zagram a potem kupię za 30zl czy poczekam x lat i kupię za 30zl ? Wychodzi na to samo. A jak gra jest dobra to nakręcam hype w necie czy wśród znajomych i więcej osób pobierze i moze ktoś kupi dzięki mojej rekomendacji. Jakbym się obszedł smakiem to