Wpis z mikrobloga

#linux #torrent #utorrent
Hej, polecicie pod Linuxa klienta Torrenta podobnego w GUI i funkcjach do uTorrenta?(jestem przyzwyczajony do starego uTorrenta 2.2.1)
Najlepiej coś co jest z oficjalnych, jak to się nazywa...?repozytoriów? Arch(Manjaro), ale może być cokolwiek, byle było regularnie uaktualniane(mam włączone AUR, Snap, Flapcośtam), ostatecznie skażę się przeklejaniem poleceń do czarnego okienka;).

W Manjaro z pudełka mam QBittorenta, nie jest zły, ale na tyle piractwa co ściągam, to chcę mieć coś do czego jestem przyzwyczajony, nie odpowiada mi sposób priorytów pobierania i kilka innych rzeczy.
Dzięki

PS, chyba nie ma jeszcze ogarniętego HDRa pod Linuxem(tak z pudełka, lub prawie z pudełka)?
Trochę szkoda bo dużo filmów 2K(2160p) jest już z HDRm, mam monitor(TV) z HDRem, nie lubię tego, bo przeważnie jest rozkalibrowane, ale jak jest to jest. Podejrzewam że sztuczka z Windowsem na wirtualnej maszynie nie przejdzie, podobno można wydzielić jedną z kart graficznych by była całkowicie pod wirtualna maszynę, co za tym idzie może jakoś by poszedł ten HDR(i by się nie cięło, bo VirtualBox przydziela teraz miażdżące 256MB wirtualnej karty graficznej z procesora, to nawet stronki WWW i Youtube się tną) , ale nie mam dwóch kart(procek AMD), pewnie nie ma co się bawić i lepiej przelogować się na Windowsa z drugiego dysku by zobaczyć coś w HDR?
RabarbarDwurolexowy - #linux #torrent #utorrent
Hej, polecicie pod Linuxa klienta To...

źródło: comment_1650439430SQXei6ygIkR0gDigfRaQ1t.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@RabarbarDwurolexowy: Jak dla mnie qBittorrent najlepszy klient najszybciej ściąga. Do wyboru masz jeszcze Transmission prosty i lekki klient, RTorrent ale ciężko się go konfiguruje trzeba konfigurować php i serwer WWW aby mieć dostęp WebUI, deluge testowałem ale nie przypadł mi do gustu.
jest jeszcze aria2c i do tego WebUI np. aria-ng na github chwilę testowałem szybko ściąga.
  • Odpowiedz
@Wyrewolwerowanyrewolwer: da sie nawet przez RSS wrzucac bez wchodzenia w interfejs web ale tego nie robilem. To jakos tak powinno dzialc ze jest kanal i np. na polishsource klikasz przycisk dodaj do RSS i powinno samo zaczac sciagac.
  • Odpowiedz