Wpis z mikrobloga

Pierwsza jazda z barankiem, pierwsza jazda w SPD, pierwszy raz na gravelu. Nawet się nie wywróciłem. Troszkę muszę popracować nad pozycja. Hamulce tarczowe mechaniczne są takie słabe w tym rowerze ? Czy ogólnie ten typ hamulców tak ma? Ogólnie pozytywne pierwsze wrażenie;)

Buty wziąłem Shimano xc100. Bez boa może dadzą radę z dwa-trzy sezony pociągnąć;) reszta zabawek leci z Ali jeszcze (cycplus2, latareczka lumintop i spodenki rion)

Ma ktoś jakiś sprawdzony uchwyt na telefon i latarkę ?

#rower #gravel #kross #esker
euklides - Pierwsza jazda z barankiem, pierwsza jazda w SPD, pierwszy raz na gravelu....

źródło: comment_1650390834l0RuVPSfzUnCdrHKwFm1w0.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
przy glebie dobrze obija kręgosłup i nerki?


@fimino: w tylnej kieszonce mam: telefon, jakiś żel/baton/banan, spory gaz na psy, pompkę (czasami), dętkę lub uszczelniacz, nakładki na pedała, kluczyki do auta lub domu (w obu przypadkach duży pęk), czasami lampkę, czasami są naprawdę wypełnione mocno i nigdy nie narzekałem na obite nerki czy kręgosłup.
  • Odpowiedz
@jagodowy_krol: @sargento: tu raczej chodzi o sytuację nieprzewidzianej gleby , kiedy np. samochód wymusi ci pierwszeństwo i robisz fikołka w powietrzu, spadając na plecy taki telefon czy klucze (!) wciskają ci się w kręgosłup. Też do niedawna tak woziłem przedmioty, ale jak kumpel pokazał ślad od telefonu na plecach przy w sumie niedużej prędkości, to stwierdziłem, że ryzyko uszkodzenia sobie kręgosłupa nie jest tego warte.Lubię zdolność chodzenia na własnych nogach.
  • Odpowiedz