Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wzrost krasnala ogrodowego/rasowego krasnoluda bojowego/siedzącego psa/stoję na wysokości zadania, a kończę niedługo 29 lat :< Już taka jestem, nic nie zmieni tego. Z tyłu gimnazjum, z przodu muzeum (jestem zdrowa). Jak się na to zapatrujecie w kontekście matrymonialnym u #rozowypasek? Właśnie wróciłam na rynek z zamiarem szukania kogoś poważnego, a tutaj dziewczyny typu 162 piszą, że są takie małe XD Nawet nie wiem, jak to skomentować.

Czy powinnam od razu o tym pisać, by nikt nie czuł się oszukany? Co robić, by było dobrze?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #625dfbd177ac277f47a71b95
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 17
Bądź sobą. Przecież jak będziesz jednym, wielkim chodzącym kompleksem to z automatu będziesz odpychać od siebie ludzi, bo większość ludzi szuka spokoju w relacji, a nie życia z kimś kogo cały czas trzeba zapewniać o tym, ze jest wystarczający. Ludzie maja różne gusta, jedni wola niziutkie dziewczyny jak ty, inni nieco wyższe, wiec ciężko odpowiadać na pytanie, jak kto się zapatruje
@AnonimoweMirkoWyznania: przejrzyj anonimowe, 15 min temu inna różowa wrzuciła taki sam post, że się martwi, że ma blizny.

Albo ktoś jest normalny przecinek i nie zwracał uwagi na duperele, albo nie jest więc i tak nie chciałabyś z nim być.

Jak wróciłaś na rynek, to radziłbym nie szukać od razu kogoś na poważnie. Daj sobie trochę czasu, dowiedz się ponownie co lubisz, czego szukasz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: pisz bo i tak znajdziesz sobie faceta bez większego problemu, ale przynajmniej nie będzie bezsensownego ukrywania tego faktu.

No chyba że ktoś patrzy przyszłościowo, to może być trudniej. Pamiętaj, że jeśli Twój syn będzie miał Twoje geny odpowiedzialne za wzrost, to będziesz mogła do niego pisać na tagu #przegryw.
@AnonimoweMirkoWyznania: Myślę, że będąc różową, to bez problemu znajdziesz kogoś, jeżeli nie kryją się jeszcze jakieś problemy poważne. Drobne niedoskonałości przykryje makijaż i dbanie o siebie, także jak np. nie brakuje Ci oka czy coś to jest git. Także głowa do góry, nie ma co wpadać w kompleksy! (sam jakimś gigantem nie jestem jako chłop, 174cm, także wiem co mówię w tej kwestii, bo przez długi czas miałem z tym naprawdę