Wpis z mikrobloga

Jak ja nienawidzę motocyklistów. Trochę cieplej się zrobiło, słoneczko wyszło, to zaraz wyjechali na ulice tymi swoimi pierdziawkami. Żeby jeszcze przepisów przestrzegali, to nie. Ograniczenia prędkości? Zakaz wyprzedzania? To nie dla nich. Zawsze jak widzę motocyklistę przed lub za moim samochodem, to włącza się stres i obserwuję, co ten debil zaraz zrobi.
#gorzkiezale #polskiedrogi #motocykle
  • 38
  • Odpowiedz
to tylko tyle znaczy że nie nadajesz się na kierowcę jak cię stres łapie na widok motoru.


@Argonzz: to miałoby sens, gdyby ci na motorach jeździli jakkolwiek w zgodzie z przepisami.
  • Odpowiedz
@EgoZet to mam nadzieję że się spotkamy, mam w tym celu pałke teleskopowa która lubie sobie potrenować machanie bez powodu w okolicach lusterka auta ( ͡ ͜ʖ ͡)

Dla jasności...ostateczność
  • Odpowiedz
@EgoZet zagotowałem się szczeże mowiac. Jeżdze motocyklem dłużej niż żyjesz. Nigdy nie miałem dzwona czy poważnej kolizji, widziałem takich szeryfów jak ty, z kilkoma nawet gadałem..... ultimate Januszex, jak bum cyk cyk. Od bólu tyłka że mijam korek przez spryskiwacze czy zastawianie pasa, zajeżdżanie. Krem na bul dupy i tyle...
  • Odpowiedz
No nie bardzo. Każdy zwykły motocykl robi to na max 40m, sporty bliżej 30. Jeśli ktoś nie umie hamować to inna sprawa.


@PiotrFr: Tak, tak, i robią 100km/h w 2-2,5 sek. Jak ktoś nie umie przyspieszać, to już inna sprawa xD.
  • Odpowiedz
@Glenroy:

Tak, tak, i robią 100km/h w 2-2,5 sek. Jak ktoś nie umie przyspieszać, to już inna sprawa xD.

Poniżej 3 ciężko zejść i tego nie przeskoczysz. Ale #!$%@? żeby lekko hamować przednim bo przeleciał przez kierowcę później się kończy taką droga hamowania.
Masz poczytaj jaki wpływ na drogę hamowania maja umiejętności i ile pomaga ABS i CBS likwidujący trochę
  • Odpowiedz
Motocyklem źle sie jedzie za kimś bo musisz utrzymać większy dystans niż samochodem przez droge hamowania


@Afera_zbozowa: No nie. Tak jak sam autor określił, gdy jedzie ktoś za nim motocyklem to kierowcy auta włącza się małpi rozum i nie wiadomo czego się po nim spodziewać. Droga hamowania w motocyklu jest zdecydowanie krótsza, ale wiadomo liczy się czas reakcji.

ja zawsze jak motocyklista jedzie za mna to wlaczam spryskiwacze i czyszcze
  • Odpowiedz
@Jailer samo GDDKiA wskazało że większość skontrolowanych przez nich przejść dla pieszych się nie nadaje. Hurr durr to jest gdy się właśnie broni swojej idei nie wiedząc o niej zbyt wiele.
  • Odpowiedz
@Jailer: Najbardziej to lubie mykac na motorku tych samochodziarzy co w korku stoja. Nie musze do tego wcale szybko jechac. Poniedzialek rano a humor przed robotą zawsze gituwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Najbardziej mnie #!$%@?ą te patusy które specjalnie montują głośniejsze wydechy i #!$%@?ą na każdych światłach przepustnicę na max i się cieszą jak zjeby, ze motocykl robi rutututu.
Dziwnym trafem na motocyklach takich dzbanów jest więcej niż w autach
  • Odpowiedz
@Jailer: ja to jedynie bardziej boje się wyjeżdżać z posesji bo widoczność mam po kilkadziesiąt metrów w lewo i w prawo a potrafią ~100km/h przelatywać a, że to małe to w lustrze ledwo widoczne.
  • Odpowiedz