Wpis z mikrobloga

Jak ja nienawidzę motocyklistów. Trochę cieplej się zrobiło, słoneczko wyszło, to zaraz wyjechali na ulice tymi swoimi pierdziawkami. Żeby jeszcze przepisów przestrzegali, to nie. Ograniczenia prędkości? Zakaz wyprzedzania? To nie dla nich. Zawsze jak widzę motocyklistę przed lub za moim samochodem, to włącza się stres i obserwuję, co ten debil zaraz zrobi.
#gorzkiezale #polskiedrogi #motocykle
  • 38
  • Odpowiedz
@Jailer zepchnął Cię jakiś z drogi? Wjechał w Ciebie i spowodował że miałeś auto do kasacji? Boisz się tak jakbyś jeździł Tico z wytłoczek na jajka.

Radzą sobie bo wiedzą że za kierownicą aut siedzą dzbany które nie potrafią jeździć. Nie martw się - jak sobie nie radzą to giną. Mają ta świadomość.
  • Odpowiedz
@afromort: motocykliści to mikroskopijny ułamek wszystkich kierowców, więc nic dziwnego, że jest ich mało w stop chamach xD

Nie martw się - jak sobie nie radzą to giną. Mają ta świadomość.

@Afropolon: mam w dupie ich los i ich świadomość. Szkoda mi jedynie kierowców samochodów, którzy są ścianą, na której taki debil się rozbije, bo takie zdarzenie to potężna dawka stresu.
  • Odpowiedz
@Jailer: Motocyklem źle sie jedzie za kimś bo musisz utrzymać większy dystans niż samochodem przez droge hamowania, dlatego każdy jak ma szanse to wyprzedza, a to że linie ciągłe są wszędzie to nie wina kierowców tylko drogowców
  • Odpowiedz
a to że linie ciągłe są wszędzie to nie wina kierowców tylko drogowców


@Afera_zbozowa: jak ja kocham takie argumenty xD Hurr durr drogowcy źli, to przejście dla pieszych jest tu niepotrzebne, to wzniesienie wcale nie ogranicza widoczności, ten zakręt nie jest wcale ostry xD
  • Odpowiedz
  • 8
Zawsze jak widzę motocyklistę przed lub za moim samochodem, to włącza się stres

@Jailer: Może bardziej to powinieneś z kimś skonsultować. ( ͜͡ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jak cię stres łapie na widok motoru


@Argonzz: aha, stres mnie łapie bo jak widzę motor, to wiem, że muszę wytężyć wszystkie zmysły i zachować skupienie, bo jest duża szansa, że ten dzban zaraz mnie zaskoczy swoim manewrem.
  • Odpowiedz
@Jailer: Ocenianie całej grupy ludzi na podstawie zachowania jej niewielkiej części to cecha głupków. Dodatkowo napisanie tego wysrywu na portalu ze śmiesznymi obrazkami tylko to potwierdza. No i jeszcze ten jad, jakie to polskie xD

  • Odpowiedz
@old_lolek:

yhmm... jak samochód... ciężarowy

No nie bardzo. Każdy zwykły motocykl robi to na max 40m, sporty bliżej 30. Jeśli ktoś nie umie hamować to inna sprawa.

Btw zobacz szwedzkie testy hamowania ciężarówek ważących po 60 ton to się zdziwisz
  • Odpowiedz