Wpis z mikrobloga

@przegro_pisarz: i tak by było ścigane z powództwa cywilnego raczej i pewnie byś zaliczył pozew jakby ktoś o tym psychoterapeutę poinformował.

https://zarzadzajdlugiem.pl/nagrywac-rozmowe-z-windykatorem/

Samo nagrywanie jest całkowicie legalne. Jednak uważaj na to, co z nim robisz. Upubliczniając rozmowę, możesz naruszyć dobra osobiste drugiej strony. Nawet jeżeli zrobisz to jedynie w gronie swoich znajomych.


Nie wspominam już o wrzuceniu tego na YouTube. Wtedy Twoje przetwarzanie nie ma już charakteru czysto osobistego lub domowego
  • Odpowiedz
@przegro_pisarz: A to jest legalne? Pisanie o przemianie jest bardzo ciekawym pomysłem i sama bym czytała, ale publikowanie takich rozmów w internecie może potem jakoś się na tobie odbić. Prawdopodobnie na sesji może być poruszany jakiś bardziej prywatny temat, a potem jakaś część ludzi będzie o tym wiedzieć. Jeśli ciebie to nie krępuje i uzyskasz zgodę od psychologa, to jasne. Mimo wszystko jestem lekko zmieszana tym pomysłem i sama myśl, że
  • Odpowiedz
@10129: @maitresse: jak nie legalne to lipa. Chciałem, aby wiarygodnie było.

@maitresse: ja na wykopie pisałem dosłownie wszystko o sobie i zdjęcia wstawiałem to mnie by nie ruszało, ale faktycznie może się nie zgodzić specjalista. Wykop traktuję jako pamiętnik i miejsce gdzie mogę wrzucać swoje przemyślenia to chętnie bym wrzucił.
  • Odpowiedz
to jak mogę uwiarygodnić,że sesja się odbyła się?

po co masz cokolwiek uwiarygadniać? nie musisz nikomu tutaj nic udowadniać, opisujesz swoje doświadczenia, poglądy, przebieg dla zainteresowanych i tyle. Jak cześć nie uwierzy to nie ma dla Ciebie znaczenia.

nie trolluję. Paru chłopaków z tagu przegryw może potwierdzić.

co może potwierdzić? bardziej mi chodzi o to jakie poglądy masz, trudno mi uwierzyć, że ktoś w niektórych kwestiach może tak myśleć i odbieram to
  • Odpowiedz
@przegro_pisarz: nie wiem, ja tylko piszę swoje przemyślenia, uważam, że jak będziesz mieć gdzieś z tyłu głowy, że ktoś będzie tego potem słuchał to twoja terapia może być mniej efektywna, bo będziesz mniej otwarty, ale oczywiście mogę się mylić.
  • Odpowiedz