Wpis z mikrobloga

Dlaczego większość porad tutaj żeby wyjść z przegrywu polega na jakichś terapiach czy lekach czy sportach? Zaważyliście że rady w stylu idź na divy większość odbiera negatywnie? Przecież to jest najlepsza rada dla przegrywa. Masz kasę ruchasz ile wlezie stajesz się mistrzem #!$%@?ńska wiesz co Cię podnieca i jakich cech u partnerki szukasz masz pewność siebie w stosunku to każdej głipiej tzipy żadna Cię nie zagnie bo wiesz że możesz jej zrobić krzywdę swoim buzdyganem jaki żadnym słowem. Pewnie tą demonizację div wymyśliły polki i spermiarze i a aż dziw bierze że przegryw może być przeciwko
#przegryw #spermiarzalert #blackpill #divyzwykopem
  • 35
@NadmiarNiedoboru: dlatego wolę masturbację, niż seks "pusty". Przy masturbacji jestem tylko ja i moja przyjemność. A jak już miałbym uprawiać seks, to wolę by był przyjemny i satysfakcjonujący dla obydwu osób (lub więcej xD). Cóż, takie mam ideały - może nie realne i oparte na bajkach, ale tak dziala mój mózg i potrzeby i raczej się tego nie wyzbęde.
@ponerLokej: Dla mnie tam sex z divą jest lepszy niż z przypadkowo poznaną dziewczyną, dużo ich nie miałem zawsze jakieś na raz po baletach i było to jak gwałty na mnie bo się zgadzasz na coś czego nie lubisz typu lizanie kuciapy i taka laska potem loda nie zrobi chętnie jak odmówisz raz lizałem i waliło octem potem nigdy i walisz na mięciucha co też jest przereklamowane bo się człowiek męczy
@lukasus: Bo przegrywy naoglądały się jakichś disneyowskich bajek i wydaje im się że ten pierwszy raz musi być jakiś wyjątkowy a tak naprawdę to większość ludzi czy samemu czy innych się zapytasz to nawet nie pamięta z kim ten pierwszy raz był xD

Czasem też jest ten katolicki przegrywa który uważa że chodzenie na divy to zło i trzeba czekać na ta jedyna chociaż ona nigdy nie następuje abo dawno po
Chodzi o samo podniecenie jej. Świadomość, że nie tylko ja chcę jej dać przyjemność, ale że ona czuje się dobrze przy mnie i szczerze chce zadowolić mnie. A gdy to ja używam jej jednostronnie, by zrobić sobie przyjemność, a ona kompletnie mi w tym nie pomaga i nie wychodzi z własną (nie wymuszoną pieniędzmi) inicjatywą, to nie różni się to dla mnie od masturbacji kobietą.


@ponerLokej: Tylko zdaj sobie sprawę że
@ponerLokej: według mnie powinieneś iść. najwyżej będziesz miał do siebie przez jakiś czas wyrzuty, że zaprzedałeś swoje ideały czy inne brednie, a możesz mieć, jak już inni pisali, boosta do pewności siebie + będziesz wiedział co i jak jak ci się znajdzie witaminka
@lukasus: Pójście na divy to żadne wyjście. Jeśli ktoś ma seks tylko z prostytutkami, to de facto nadal jest incelem i dla mnie nikim (w tym temacie). Nie zapomnę, jak nie tak dawno przeczytałem, że ktoś poszedł na dvy i stał się RUCHACZEM - XDDDD. Ultimate cope.

Tylko zdaj sobie sprawę że hipergamia #!$%@?ła mocno i nawet trochę przystojny gość już nie podnieca polki bo musi być zagraniczny czy coś xD
Pójście na divy to żadne wyjście. Jeśli ktoś ma seks tylko z prostytutkami, to de facto nadal jest incelem i dla mnie nikim (w tym temacie). Nie zapomnę, jak nie tak dawno przeczytałem, że ktoś poszedł na dvy i stał się RUCHACZEM - XDDDD. Ultimate cope.


@kamil150794: Jest to bardzo dobre wyjście dla wielu osób które niekoniecznie mają dostęp do seksu z kobietam. Zdobycie doświadczenia, obycie z kobiecym ciałem, bezcenne doświadczenie
@kamil150794: To pomyśl sobie teraz , że istnieją tacy ludzie , którzy mają #!$%@? w związki i miłości , a chcą się dobrze pobawić i poruchać. Z tej perspektywy jeżeli nie jesteś #!$%@? chadem , divy to jedyna opcja na seks z atrakcyjnymi kobietami ( oczywiście duża część div tak jak i kobiet ogólnie , atrakcyjna nie jest ale to już inna kwestia ).
@kamil150794: bezcenne doświadczenie - w praktyce oczywiście jeśli chodzi o divy musisz przybecelowac natomiast dla wielu osób wykluczonych z rynku matrymonialnego jest dobra lekcja zapoznania się z ciałem kobiety i ogarnięcia swojej seksualności - nawet jeśli miałoby to kosztować zamiast 200 np 400 złotych to i tak warto