Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@droid43210: ale argumentem wtedy nie było, że Smoleńsk to za mały kaliber "święta" tylko, że syreny sprawia, że uchodźcom się o wojnie przypomni i będą się bać. A kilka dni później już się jednak bać nie będą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pwone: ale kogo masz na myśli konkretnie? Jakieś przykłady osób, które krytykowały „bo smolensk” a teraz popierają trąbienie? Czy tak po prostu rzucasz, bo do narracji pasuje?
  • Odpowiedz
@midcoastt: każdego debila, który popiera n---------e syrenami w ramach upamiętniania czegoś, powinno się zamknąć na tydzień w pokoju z taką wyjącą syreną przez cały czas
  • Odpowiedz
g---o mnie obchodzi co na tym bydlęcym spędzie się dzieje. nie bywam, więc mnie to nie dotyczy, jedynie w-----a mnie że nie sprzątacie po sobie tych rac, brudasy.


@advert: Wyzywając innych dowartościowujesz się, bo na pewno nie swoim wykształceniem czy zarobkami
  • Odpowiedz
Ciekawe czy będzie sprzeciw


@midcoastt: organizatorzy od dawna komunikowali żeby zrezygnować z tych syren xd

Stanie się tak mimo apelu Muzeum Polin, które jest organizatorem akcji społeczno-edukacyjnej „Żonkile", by w tym roku od tego odstąpić.
  • Odpowiedz
Wyzywając innych dowartościowujesz się, bo na pewno nie swoim wykształceniem czy zarobkami


@Fan_Morawieckiego: na pewno to kopernik nie żyje, dzieciaku.

o tym, co to bydło robi, wiem chociażby z samego faktu że mieszkam w mieście w którym ten korowód ma miejsce i widzę jak miasto wygląda po tym jak się te matoły rozjadą z powrotem do swoich wioch.
ty o mnie nie wiesz kompletnie nic, więc rzucasz losowy tekst. no
  • Odpowiedz
ty o mnie nie wiesz kompletnie nic, więc rzucasz losowy tekst. no to ja też się tak pobawię - broniąc prawactwa, karmisz swoją potrzebę czucia przynależności do jakiejś grupy, bez czego czujesz się jak przegryw.


@advert: Nie, musiałbym być tak biedny jak Ty, by czuć się jak przegryw
  • Odpowiedz
@John_archer: ja bym usłyszał syreny alarmujące atak na nasz kraj o 5 rano, to ze względu na to jak często są używane z okazji testów/smoleńsków/chujwieczego jeszcze, to bym się przewrócił na drugi bok i miał to w p-----e. Do tego doprowadzili te sku***syny
  • Odpowiedz
  • 2
@midcoastt No to jest tak samo p------e. Te urządzenia powinny być wykorzystywane TYLKO do testów raz na kilka lat i nie powinny wyć ani sekundy dłużej. Akcja informacyjna powinna trwać co najmniej kilka dni.
  • Odpowiedz
@midcoastt: Jak mieszkałem w akademiku to był zepsuty system p-poż i każdy sygnał z jakiejkolwiek czujki dymu nie uruchamiał sygnału na portierni tylko od razu włączał alarm. Czasami wyło kilka razy dziennie. Gdyby kiedyś serio wybuchł pożar to wszyscy by spłonęli bo po prostu każdy już miał to w dupie.

To jest ta sama sytuacja - gdyby włączyły się syreny to każdy zamiast s--------ć albo się chować to by szukał
  • Odpowiedz
Ja bym proponował używanie syren codziennie wieczorem ogłaszając że zaraz będzie ciemno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I tak te syreny już do niczego innego się nie nadają ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@droid43210: nie ma różnicy. jedno i drugie jest głupie i nieodpowiedzialne.

jak coś się stanie rzeczywiście, to przez takie działania ludzie będą ginąć stojąc na baczność w domach i śpiewając hymn. Zamiast zrobić, to, co należy zrobić czyli szukać schronienia
  • Odpowiedz