Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie do #rozowepaski i #niebieskiepaski
Od ilu cm zaczyna sie wysoka dziewczyna dla was?
Ja sam mam 2 metry i dopiero od 178-180cm zaczynaja mi sie podobac dziewczyny.
Nizsze dziewczyny traktuje jak kumpele i w ogole nie patrze na nie jak na partnerki ale jak dziewczyna ma 180+ to ja sie robie jak galareta i odbiera mi mowe. W zyciu nie zrozumiem jak dziewczyny moga miec kompleks ze wzgledu na wzrost... Najpiekniejsze rozowe jakie poznalem w swoim 30 letnim zyciu mialy wlasnie ze 180-190.
Sam mam 200cm, koszykowka od 10 lat, dobry zawod a jak rozmawiam ze szczupla wysoka dziewczyna to mi sie plącze jezyk jak jakiemus nastolatkowi. Tez tak macie?

A siatkarki to juz w ogole

#logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #625c3b6ded0d2e55b1eb293d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Pytanie do #rozowepaski i #niebiesk...

źródło: comment_1650269655ndztIiypduAAfvLnaB5B5N.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Cecill: po prostu masz kompleks, wiem bo przez lata też strasznie krępowało mnie to że jestem od wszystkich często o głowę wyższy, teraz już jakoś nie jest dla mnie problemem ale czasy gimnazjum, a potem średniej... No cóż wyróżniałem się i nie czułem się z tym dobrze. Niemniej nie jesteś jakas bardzo mocno wysoka, moja była dziewczyna miała 175 cm i wg. Mnie to takie normalny wzrost bez odchyłu w
  • Odpowiedz
Od ilu cm zaczyna sie wysoka dziewczyna dla was?


@AnonimoweMirkoWyznania:

Od ok 170cm. Ale sam jestem średni bo raptem 180. I niespecjalnie przepadam za niższymi, bo czuję się jakbym się miał zajmować dzieckiem w obecności mniejszych krasnali.
  • Odpowiedz