Wpis z mikrobloga

Mieli z tagu #przegryw. Mam zła wiadomość. Przyjazd Ukrainek nie poprawi sytuacji na rynku świń. Sam liczyłem, że będzie teraz 10 Ukrainek na miejsce #p0lka. Nic z tych rzeczy. Co się odwaliło..

Brat dziewczyny wziął za żonę Ukrainkę. I ta Ukrainka ma brata który uciekł przed wojna - chłop 29 lat w pełni zdrowy. No i wszyscy zjechali się do rodziców mojej już ex. Na co wpadła moja "luba"? A no na to że hehe pójdzie z Ukraińcem na spacer do lasu, bo przecież tak się spędza rodzinne święta...

Oczywiście już zakończyłem ta znajomość bo to ewidentny #bolecnaboku albo jakiś totalny #shittest. Mieli z tagu #redpill wiedza o co chodzi. Ja oczywiście w dialogi się nie będę bawił tylko mówię spadaj na drzewo p0lko.

Dziś jest piękna pogoda. Zamiast o tym rozmyślać wsiadam na swój chiński #motocykle z #bojowka125cc . Nagram filmik z przejażdżki po pięknych okolicach #wschod #podlasie #lubelskie i w rzucę na #youtuba żeby w przyszłości zerknąć i sobie przypomnieć że #rozowepaski to nic wspaniałego i są lepsze rzeczy niż męczyć się z #logikarozowychpaskow . Z fartem mordy z tagu #przegryw . Chciałbym żebyście mieli okazję kiedyś się przekonać, że majac ##!$%@? to #zwiazki są tylko męczarnia, #cierpienie i #depresja .

Niech #bog ma nasze #!$%@? dusze w opiece.
  • 2
  • Odpowiedz
@Blueweb: trochę ostro.
Nie znam okoliczności ani kontekstu ale ja bym się zapytał jej co zamierzają ta, w tym lesie robić. Jakby zaczęła kręcić albo coś to bym dopiero powiedział, ze jak chce to nich idzie ale do ciebie może nie wracać. W tym momencie piłka byłaby po jej stronie.
No i jakby poszła to bym tez ją spuścił po brzytwie.
  • Odpowiedz