Wpis z mikrobloga

#tvgry #kiciochpyta #polskiyoutube
Może ktoś wtajemniczony mi powiedzieć o co chodzi z TVgry

Hed, Szef odeszli żeby robić swój kontent

Po czym otwierają nowy kanał o grach i zabrali pitale i fangotena.
To tak jakby Szef, wysrał gówno, przeżuł, ściągnął taką mele aż z żołądka i napluł na TVGRY ?

O co chodzi ? Oni się pokłócili, ktoś wie jakie mają teraz relacja ?
Moim zdaniem spoko, mogliby wziąć ze sobą jeszcze arasza.
  • 23
  • 51
@kodecss nikt chyba nie zna wszystkich szczegółów, mamy tylko domysły.
Szef i hed byli na UoP, a fangotten jest w tvgry z doskoku, najpewniej na umowie o dzieło, więc możliwe, że nie było tak głośno jak po prostu przestał robić materiały.
W każdym razie...
1) ludzie oczekiwali od Heda czegoś więcej niż clickbaitowych filmików, został po części wyśmiany po tym co zaczal tworzyć. Chyba nie tego się spodziewał. Potem chyba coś zrozumiałem
w tvgry było ograniczeni tematami jakie mieli przedstawiać i wypuszczaniem pewnej ilości contentu. Za to mieli przynajmniej bezpieczna, ciepła posadkę. Teraz są całkowicie wolni w tym co robią, nikt nie ślęczy im nad tematami, ale za to muszą robić je rozważniej żeby hajs się zgadzał :) dla widza ta nowa druga opcja jest o wiele lepsza
Ekipa jest kojarzona z tvgry i ludzie oglądali ich za filmiki o grach, a najwyraźniej nie obchodzą ich tak bardzo inne tematy, które produkują, więc wrócili do robienia czegoś o grach.


@SiDi: To jest właśnie dylemat ludzi robiących kontent. Czy trzymać się tego co się robi czy może robić coś nowego?
- Kanał X robi kontent o np. Simsach
- Duża część ludzi subskrybuje kanał X za kontent o Simsach
-
@koronawirus: dokładnie tak. Nigdy się z tym nie krył i podejrzewam że na takich robotach "na boku" wyciągał więcej niż z etatu w tvgry.
I od razu po odejściu mówił otwarcie, że chce zrobić sobie przerwę od nagrywania oraz, że "być może coś o grach będę nagrywać, ale być może nie na tym kanale, ale nie chcę jeszcze zdradzać szczegółów".

A dzieci i tak myślą, że TZO powstało na szybko by