Wpis z mikrobloga

@Zaczytanaa: Ja jestem ciekawy czy oni specjalnie tego syfu w tych mieszkaniach/domach nie robią. Kiedyś leciał na MTV program "Pimp my Ride" i po wielu latach gdy skończyła się klauzula milczenia ci uczestnicy wypowiedzieli się, że cała masa rzeczy w tym programie była fejkiem. Przykładowo grubasowi kazali porozrzucać papierki po cukierkach po całym aucie, żeby wyszło śmiesznie bo wiecie "hehe grubas i auto uwalone słodyczami xD"

W sumie nawet nie pamiętam,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 62
@Zaczytanaa: Chciałbym kiedyś zobaczyć wyjątkowy odcinek „Nasz nowy dom”. Polska DŻ, psy #!$%@? szczekają, prąd po kablach zawraca, a w Zapiździewie Małym pod trasą na Białoruś mieszka rodzina Fiutowiczów. Ojciec rodziny pięć lat temu był się #!$%@?ł pod jedyny samochód w wiosce po pijanemu, matka tyra w obozie pracy przy szparagach w Rajchu, a Kacperka z dziecięcym #!$%@?ęciem mózgowym i akustyczną Basię wychowuje ślepy dziadek z Alzheimerem i babcia, sanitariuszka w
To tak samo jak dla zdrowego człowieka myśl o samobójstwie jest abstrakcyjna i nie do pomyślenia (bo przecież jak źle by nie było to najwyżej walniesz wszystkim i wyjedziesz na drugi koniec świata i zaczniesz nowe życie...), a jednak ludzie się zabijają.


@Ranger: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
@szymkov: Powinni zrobic odcinek - kompilację odmów. Tyle że Dowborowa pewnie jezdzi tylko tam gdzie jest dogadane i postanowione.

@Zaczytanaa: Mnie żenowało jak w poczatkowych odcinkach montowali elektryczne ogrzewanie bez fotowoltaiki. Czy tych ludzi stać na takie rachunki?
Nawet gdyby roboty byly wykonane dobrze (a nie są) to i tak niemały koszt,o wiele wiekszy niż węgiel.

Potem Kratki było sponsorem i każdemu dawali kominek z płaszczem wodnym albo DGP
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zaczytanaa: najbardziej mi się chciało śmiać z odcinka, gdzie rodzina miała jakieś tam mieszkanie w miejscowości X, mąż wynajmował w miejscowości y chyba pokój albo małe mieszkanie, bo tam pracował, a w miejscowości z kupili sobie ruderę do remontu, rozciągnęli trochę kabli, trochę rur i skończyły się pieniądze.
Jak kogoś stać na wynajem mieszkania, na posiadanie jakiegoś mieszkania, na zakup nieruchomości i rozpoczęcie remontu, to kurcze - serio da się przeprowadzić
a jest syf, wszędzie przewracają się ciuchy,


@alekxdxd: Gurła jak u mnie, ale ja nie jestem na skraju ubóstwa xD
Gdzie jest moja szugar gosposia szara myszka? Jak któraś różowa nie chce już mieszkać ze starymi, bo ją wkurzają, to zapraszam. Za dach nad głową i jedzenie i inne rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) będzie mi sprzątać i gotować xD
@Shatter: Czekaj xD nie xD jak to 3 mieszkania. Przecież dużej części polskich rodzin nie stać na utrzymanie 3 mieszkań xD Z jakiej paki im pomogli? Jakieś tragiczne wydarzenie w ich życiu sie wydarzyło?
Ja jestem ciekawy czy oni specjalnie tego syfu w tych mieszkaniach/domach nie robią. Kiedyś leciał na MTV program "Pimp my Ride"


@Tommy__: jako osoba która widziała na własne oczy masę polskiej biedy muszę Cię uspokoić, niestety oni tak żyją, przecież to widać że kuchnia nie była remontowana 30 lat, pokoje nie były malowane 25 lat. Grzyb na ścianie albo odpadający tynk też nie robi się w jeden dzień, ślady by były