Wpis z mikrobloga

@Zaqwsxe: No wiesz, ja sam w rodzinie mam osoby, które mają jeszcze meble z epoki Gierka w mieszkaniu i kiedyś je chyba oddamy do jakiegoś muzeum PRL bo wszystko jest w stanie idealnym, ale jakby pozrywać listwy przypodłogowe, postawić na półkach jakieś brudne maskotki i nanieść błota to by mogło to wyglądać jak mieszkanie patologii i o to mi mniej więcej chodziło. Ci z twojego filmu to jednak inny poziom
  • Odpowiedz
ale jakby pozrywać listwy przypodłogowe, postawić na półkach jakieś brudne maskotki i nanieść błota to by mogło to wyglądać jak mieszkanie patologii i o to mi mniej więcej chodziło.


@Tommy__: oczywiście że tak, ale jako osoba która miała też trochę wspólnego z budowlanką wiem że takie celowe robienie szkód widać by było odrazu jako świeże rzeczy, ja nie jestem jakiś nałogowym fanem tego serialu ale w tych odcinkach które oglądałem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zaczytanaa: nie pamiętam dokładnie, pewnie jakieś dziecko na coś tam chore mieli. Oni chyba te dwa mieszkania wynajmowali na raz i kupili domek brzydki czy coś. No nie wiem, w każdym razie samo to, że żyli na dwa mieszkania, świadczy o tym, że nie gospodarowali pieniędzmi rozsądnie
  • Odpowiedz
@Zaczytanaa: Mnie to jeszcze rozwalała logika niektórych rodzin. Pamiętam jak kiedyś była rodzina gdzie nikt nie pracował w stylu: dziadkowie na emeryturze, mąż na rencie bo chory, garstka dzieci i matka jedyna osoba która teoretycznie może pracować, ale nie pójdzie do pracy bo zajmuje się dziećmi, jakby ani mąż, ani dziadkowie nie mogli się nimi zająć (wszyscy na tyle sprawni by mogli się nimi zająć, a dzieci mają po lat
  • Odpowiedz
  • 0
Przecież o to chodzi w tych gownoprogramach by widz się #!$%@?, nakrecal i jeszcze bardziej oglądał xD
  • Odpowiedz
kiedyś to nazywano po imieniu czyli "lenistwo", dziś się robi z tych ludzi ofiary mówiąc, że ich lenistwo to nie ich wina xD


@Defined: to nadal jest lenistwo, tylko trzeba się zastanowić z czego wynika, ja w młodości udzielałem się w wolontariatach i pomagałem biednym, zauważyłem, że biedni bardzo się od siebie różnią.

Jedni to patologia, alkohol, takim nie zależy po prostu na życiu, chcą się schlać, zabawić, bzyknąć i tyle, nic więcej im do szczęścia nie potrzeba. Dostaną jedzenie, to świetnie, sprzeda się, będzie na
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: Pisalem Tobie, o tym, że masz rację, że wszystkie programy wyreżyserowane.
Ale akurat ostatnio były kuchenne rewolucje o pewnej knajpie, gdzie byłem lata temu, i tam wtedy był syf i burdel na kółkach :)
Inna rzecz, że to przetrwało tyle, więc tak, reżyseria, ale gdzieś ziarno prawy jest.
  • Odpowiedz
Nie wydaje mi się, że sa tacy niezaradni jak widzą, gdzie się zgłosić, żeby niewielkim kosztem poprawić sobie byt. Rozumiem Cię, bo sama nie jestem kowalem sukcesu, ale mam mniej dla tych ludzi empatii jak widzę, że wciągają w takie życie dzieci


@Zaczytanaa: przecież na pewno często ktoś im pomaga ze zgłoszeniem.
  • Odpowiedz