Wpis z mikrobloga

@czims: Mnie wcale to nie dziwi. W dobie dzisiejszego stylu życia, polegającego głownie na podróżach i oglądaniu netflixa, żadna młoda kobieta, czy młody mężczyzna do rolnika lub rolniczki nie przeprowadzi się na wieś. Wiem bo sam przez to przechodziłem. Człowiek na starcie jest skreślany.
@czims: No to właśnie tłumacze, że to nie pomaga. Nikt nie chce tak żyć w dzisiejszych czasach. Liczy się tylko dobra zabawa. Na szczęście mam to już za sobą. Załóż tindera i napisz kobiecie, jak Cię zapyta czym się zajmujesz, że rolnictwem to zobaczysz xD
@czims: Nope, jak ja opylałem kwadrat w "wielkim ośrodku" i zabierałem dupę do swojego #!$%@? to ludzie mnie chcieli kierować na badania psychiatryczne, że chyba mi się w głowie #!$%@?ło, że z (tu cytuję) wsiokami chcę się zadawać, że sobie życie marnuję. Instagram, kluby, WWA i hajs - to się liczy. Nie chodzi o wygląd - jak jesteś z tak zwanej prowincji to nie istniejesz w ich łbach. Żadna dama z
@czims: tinder, badoo w dzisiejszych czasach to patologia. Raz, że jak mieszkasz w mieście, to o wiele większe szanse, bo jeśli dziewczyna widzi, że facet jest 50 km+ to już lipa, a dwa wiele kobiet jest tam z nudów a nie żeby kogoś poznać. Pomyśl, na portalach społecznościowych kobiety mają po kilkadziesiąt nowych "listów" codziennie...