Wpis z mikrobloga

Bił ktoś testosteron enan albo prop z boom labs? Jeśli enan opiszecie jak na was działał, kiedy pierwszy przyrosty itp. Ja bije 250 e5d i po miesiącu +7kg więc wydaje mi się to nieco dziwne skoro każdy pisze, że rozkręca się w 3/4 tygodniu, a ja zacząłem rosnąć od pierwszego strzała praktycznie.
No i dupa boli 1/2 dni od strzała

#testosteron #silownia #doping #sterydy #mikrokoksy #mirkokoksy
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wojtekanabolik: 6x30mm ale wbijam igle do samego końca, wiem, nie powinno się tak robić. Pierwszy raz miałem iniekcje w ogóle w pośladek, po pierwszych dwóch iniekcjach ból był przez 4/5 dni, znaczy może nie ból ale po prostu jakbym miał mocne zakwasy, teraz około 1 dnia się trzyma. Ewentualnie tak reaguje na olej, pojęcia nie mam
  • Odpowiedz
@DeszczBanknotow: A czujesz jak dotykasz na następny dzień guzek w miejscu iniekcji? Bo jeżeli tak to iniekcja jest za płytka i olej wylewa się pod skórę i może tu jest problem xD
A jak nie to albo #!$%@? soki albo tak akurat reagujesz na dany olej / substancje

Wiesz jak póki bije sie w dupe to to nie jest aż tak uciążliwe ale jak ktoś wali szoty po barach czy
  • Odpowiedz
@wojtekanabolik: No właśnie czasem czułem guzek, czytałem na forach i pisali ze to normalne xd kupię 0.6x40mm i zobaczymy, tylko nie wiem czy taką tez do końca wbijać czy na 3/4. Bo jeśli na 3/4 40mm to sprawdzałem i jeśli wbije 30mm do końca to na to samo wychodzi
  • Odpowiedz