Wpis z mikrobloga

Kwietniowy poranek, wracasz z rezurekcji okadzony kadzidłem, wchodzisz do domu i widzisz jak twoja żona lekarka przecina spód do wielkanocnej majonezowej babki. Oboje jesteście dla siebie pierwszymi. Ufacie sobie i czujecie się dla siebie stworzeni. W tle czuć unoszący się zapach gotowanej białej kiełbasy a z głośników kina domowego wybrzmiewa ciche Alleluja.

Za godzinę będą tu już goście, a podczas śniadania powiecie im, że wasza dwójka za 6 miesięcy będzie już trójką. Potem znów spoglądasz na żonę, widzisz to wszystko roniąc łze i wycierasz ją w mankiet nowej koszuli marki Loro Piana. Masz 30 lat i całe życie przed sobą. ()

ʕʔ^̮^()

#zwiazki #swieta
jmuhha - Kwietniowy poranek, wracasz z rezurekcji okadzony kadzidłem, wchodzisz do do...

źródło: comment_1650177309dRiIpHtDdQMD3NSW3151vR.jpg

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jmuhha: 30 lat i piszesz, jakbys juz mial spedzone zycie i mogl wreszcie odpoczac.

Wszystkie zawieruchy przed wami. Fakt, ze jestescie dla siebie pierwszymi, bedzie jedynie utrudnial. Psychologii nie zalepisz wiara.

Tak czy siak powodzenia. Radze nie spoczywac na laurach, bo za 5 lat mozesz byc w innej sytuacji.
  • Odpowiedz
@jmuhha:

30 letni śmieć z depresją i problemami zdrowotnymi here, dzięki prywatnym wizytom podczas których żona-lekarka kosi mnie 250 zł za wypisanie recepty mogę finansować wasze piękne życie.

pozdrawiam

ʕʔ^̮^()
  • Odpowiedz
przepis na samobója przed 40ka


@FormalinK: XD Bo?

@jmuhha: Może bait, ale nie słuchaj wykopków XD połowa jak widać nawet nie przeczytała dwóch akapitów tekstu ze zrozumieniem (nie wiadomo ile ma lat żona, tylko twój wiek; nie ma nic o dwójce dzieci XD).
  • Odpowiedz
@jmuhha: budzisz się, cisza w mieszkaniu, pusto, bierzesz leki, jedziesz do rodziców na wielkanocne śniadanie, okrojony skład, nikt więcej nie przyjedzie. Po 1,5h ojciec się odpala, wstajesz i wychodzisz. W drodze powrotnej robi Ci się słabo. Przeziębienie + choroba serca. Wchodzisz do mieszkania. Robisz sobie herbatę, siadasz do kompa. Żałujesz, że wyszedłeś, nie warto było. Niedawno skończyłeś 31 lat.

¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz