Wpis z mikrobloga

Kwietniowy poranek, wracasz z rezurekcji okadzony kadzidłem, wchodzisz do domu i widzisz jak twoja żona lekarka przecina spód do wielkanocnej majonezowej babki. Oboje jesteście dla siebie pierwszymi. Ufacie sobie i czujecie się dla siebie stworzeni. W tle czuć unoszący się zapach gotowanej białej kiełbasy a z głośników kina domowego wybrzmiewa ciche Alleluja.

Za godzinę będą tu już goście, a podczas śniadania powiecie im, że wasza dwójka za 6 miesięcy będzie już trójką. Potem znów spoglądasz na żonę, widzisz to wszystko roniąc łze i wycierasz ją w mankiet nowej koszuli marki Loro Piana. Masz 30 lat i całe życie przed sobą. ()

ʕʔ^̮^()

#zwiazki #swieta
Pobierz jmuhha - Kwietniowy poranek, wracasz z rezurekcji okadzony kadzidłem, wchodzisz do do...
źródło: comment_1650177309dRiIpHtDdQMD3NSW3151vR.jpg
  • 77
żona lekarka 30 letnia z 2 dzieci xD to ona chyba pół życia przesiedziała na macierzyńskim a nie w szpitalu


@Megasuper: co w tym dziwnego? ~18 msc ciąży +x msc odpoczynku, a same studia i egzamin lekarski mogła skończyć mając 25-26 lat
@jmuhha: żona lekarka 30 letnia z 2 dzieci xD to ona chyba pół życia przesiedziała na macierzyńskim a nie w szpitalu


@Megasuper Byś się zdziwił. Większość lekarek ma dzieci w trakcie stażu albo - częściej - rezydentury. Wtedy się to najbardziej opłaca. U mnie na oddziale większość dziewczyn ma 2-3 dzieci zanim skończą specjalizację.
Kwietniowy poranek, wracasz z rezurekcji okadzony kadzidłem, wchodzisz do domu i widzisz jak twoja żona lekarka przecina spód do wielkanocnej majonezowej babki. Oboje jesteście dla siebie pierwszymi. Ufacie sobie i czujecie się dla siebie stworzeni. W tle czuć unoszący się zapach gotowanej białej kiełbasy a z głośników kina domowego wybrzmiewa ciche Alleluja.

Za godzinę będą tu już goście, a podczas śniadania powiecie im, że wasza dwójka za 6 miesięcy będzie już trójką.