Wpis z mikrobloga

Kwietniowy poranek, wracasz z rezurekcji okadzony kadzidłem, wchodzisz do domu i widzisz jak twoja żona lekarka przecina spód do wielkanocnej majonezowej babki. Oboje jesteście dla siebie pierwszymi. Ufacie sobie i czujecie się dla siebie stworzeni. W tle czuć unoszący się zapach gotowanej białej kiełbasy a z głośników kina domowego wybrzmiewa ciche Alleluja.

Za godzinę będą tu już goście, a podczas śniadania powiecie im, że wasza dwójka za 6 miesięcy będzie już trójką. Potem znów spoglądasz na żonę, widzisz to wszystko roniąc łze i wycierasz ją w mankiet nowej koszuli marki Loro Piana. Masz 30 lat i całe życie przed sobą. ()

ʕʔ^̮^()

#zwiazki #swieta
jmuhha - Kwietniowy poranek, wracasz z rezurekcji okadzony kadzidłem, wchodzisz do do...

źródło: comment_1650177309dRiIpHtDdQMD3NSW3151vR.jpg

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Salam-Abdul-Al-Stulejari: odpowiednio 5 i 6 lat, no i co to ma za znaczenie jak chce dzieci i tak musi urodzić i najlepiej zrobić to jak najszybciej kiedy to możliwe. A specjalizację skończy rok czy dwa później. Nie wyobrażam sobie zachodzić w pierwszą ciaże w tak późnym wieku, zresztą ile dzieci urodzisz w wieku 32+ jedno?
  • Odpowiedz
@jmuhha:
Wykopki to jednak większe debile niż myślałem xDDD
-nie umieją czytać ze zrozumieniem, że babka jeszcze nie ma dzieci ( @Megasuper, @zt_im brawo xddd)
-opka się cieszy życiem, uuu nie, nie pozwalamy
-słowo "kościół" i już piana na ustach (ja wiem, że wykop nie jest tolerancyjny, ale dzisiaj jest jakoś wyższe stężenie xd)
-lekarka nie ma prawa mieć dzieci, bo powinna z---------ć w robocie xd
  • Odpowiedz