Wpis z mikrobloga

@Scybulko pojechałem do różowej na święta. Tutaj o północy zaczęli #!$%@?ć dzwonami 10 minut plus megafon przez 20 minut. W drugim kościele #!$%@? coś takiego o 6..

Kiedy w tym kraju się za to wezmą?
@Qql3l3 kluby nocne jak są za głośne dostają srogie kary. Kościoły jak tłuką dzwonami to Policja się nie pojawia albo poucza bo jak to tak święta osobę proboszcza opiwrdolic...
@Darth_Gohan: Mylisz się. W moim mieście jest taki #!$%@? pod klubem. Co weekend narzygane, naśmiecone i #!$%@? z tym robią. Chyba że bardziej opłaca się im kare zapłacić niż lokal zamknąć.
@Darth_Gohan: Ale wiesz jak wygląda pod klubem podczas imprezy. Tu fajeczka, tutaj małpka z żabki bo taniej. I kroi się hałas. Za muzykę słyszalną na zewnątrz się płaci te kary czy właśnie za taka patologie co zamiast siedzieć w środku to drze mordę na zewnątrz?
@Qql3l3 Wiem jak wygląda klub po nocnej imprezie. Natomiast wiem, że w wielu miastach ludziom udało się zwalczyć patologię głośnej muzyki.

Z patologia gości tych klubów też trzeba walczyc i walczą np. Przez monitoring, czy częstsze patrole.

Kiedy ostatnio słyszałeś żeby klecha dostał mandat za zakłócanie ciszy nocnej?

@jakubek5494 Ta lista obecności do sprawdzenia.