Wpis z mikrobloga

@krokodylek92: może poradnia leczenia bólu? Trzeba mieć skierowanie, ale tam się znają na dobieraniu leków przeciwbólowych, szczególnie jeśli niektóre substancje wywołują niepożądane reakcje.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@min_borda: póki co nie wiadomo czy diagnoza jest dobra, od dwóch tygodni, badani wzdłuż i w szerz: rezonans, USG całej jamy brzusznej, markery wątrobowe trzustkowe, badanie śledziony. Dotychczasowe diagnozy: kamica nerkowa (okazało się że jest jakiś piasek, ale nie może wywoływać takiego bólu) rwa kulszowa, rwa udowa i właściwie nie wiadomo co. Wizyty u 3 ortopedów, 2 dni na sorze, obecnie jest 3 dni po wizycie u neurologa który przepisał takie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@historiofil: tylko wciąż nie do końca wiadomo czy to to -_-

@Eospherus: I chyba średnio jestem wstanie coś więcej dodać średni ze mnie lekarz, spokojnie można powiedzieć że żaden.

@Wolf999: dziś rano totalny zanik pamięci, nie wiedział gdzie jest. Doreta idzie w odstawkę do kolejnej wizyty.

@ArtyQ: coś jeszcze polecasz?
  • Odpowiedz
Dodatkowo suplementuję witaminy rozpuszczalne w tłuszczach A,D,E,K. a w stanach zapalnych witamina C.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krokodylek92: Mnie to atakuje jak zmarzną mi stopy i po zjedzeniu pierwszego listka już widziałem poprawę bo objawy były dużo mniejsze. Ale to może zależeć od skali niedoborów i przyswajalności jelitowej.
  • Odpowiedz