Wpis z mikrobloga

Ehhh dla chłopa taka szara myszka 3.76/10 wystarczy... nie musi mieć wielkich piersi, super pupy ani figury supermodelki, wystarczy tylko żeby kochała i nie zdradzała czy to jest aż tak wiele ehh its over dla chlopa

#szaramyszkadlaanonka #przegryw #feels #depresja ##!$%@? #samotnosc #zwiazki #rozowepaski
#sniadamyszkadlaanonka
Pobierz Nikita_Mazepin - Ehhh dla chłopa taka szara myszka 3.76/10 wystarczy... nie musi mieć...
źródło: comment_1650150109R2w7pg0Z9CnxLKfs0tGRTR.jpg
  • 20
@Nikita_Mazepin: chłopie ja mam 30 lat. Moja pierwsza laska mnie zdradziła miałem 21 lat, potem miałem przerwe z babami byłem tak zły, nie spodziewałem się, że mnie to spotka. Spotkałem następną i byliśmy prawie 3 lata (w czerwcu miną 2 lata od rozstania) kurła chłopie daj spokoj. Zdrady nie było, ale było coś podobnego. Ja jej pomagałem, starałem się w #!$%@?, a ta na koniec gdy ja pomogłem jej prace zalatwic,
@Nikita_Mazepin: chcesz próbować zagadywać to próbuj. Ja już nie ma ani energii ani chęci. Wiedz, że są kobiety dobre (haha ja takich nie poznałem oprócz 2 sióstr które są za mną!) oraz bardzo bardzo złe, co kłamią, oszukują i zdradzają. Takie rady, pozdrawiam. Chcesz sie w to bawić proszę bardzo, ja wolę być sam :-)
@Ziomal4321: współczuję Mirku i łączę się w bólu. Moja zaczęła (po 6 latach razem) flirtować z gościem z mojej pracy. Odeszła, po kilku msc się zeszliśmy, wybaczyłem jej odpały, w strachu przed samotnością, pod nią kupiłem mieszkanie, starałem się ją motywować do ukończenia studiów, szukania pracy, zrobienia prawka itd. Wiadomo jak to się 2 lata później skończyło. 8 lat inwestowania i jak psu w dupę. Nie warto...