Wpis z mikrobloga

Zabrzmi to mega depresyjnie ale....
Związki to w sumie najgorsza rzecz która mnie spotkała która wyniszcza chyba mocniej niż jakikolwiek n------k. Każdy mój związek zawszę kończył się tak samo, zakochiwałeś się czułeś mega dużo szczęścia, było zajebiście, dawałeś z siebie 150% a po jakimś czasie zaczęło się psuć, rozstawaliście się a ty kończyłeś na mentalnym dnie i psychicznym i fizycznym. Dodatkowo rozstanie wpływało w taki sposób że zawalałeś wszystko wokół... I czego nauczyłem się na związkach? Nie ważne jaki byś był, co byś z siebie dał ile byś zrobił przy rozstaniu ZAWSZĘ będziesz tym najgorszym. A dziewczyny ? Gdy ty dalej tęsknisz i się załamujesz tak one już jakiś czas później skaczą na nowych kutasach...

Paradoksalnie najlepiej mi wychodziły fwb bo z tymi dziewczynami nieraz utrzymuje kontakt, s-x się skończył ale relacja koleżeńska dalej jest mimo tego że dziewczyny są w związkach.Gdzie te dziewczyny traktowałem 100 razy gorzej niż partnerki xD. Olewanie ich itd były normą. A ja czasem uważam że w sumie h-----a spowodowałaby mniejsze szkody niż te moje "związki"

#przegryw #zalesie #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@comamtuwpisac: bo generalnie jest taki paradoks, ze jak ich nie traktujesz dobrze, to wtedy one cie dobrze. A jak traktujesz dobrze, to one cie olewaja. Nie pytaj dlaczego, ale tak jest, sam doswiadczam. Druga sprawa to musisz byc konsekwenty i wyznaczac sobie granice na co mozesz sobie pozwolic a na co nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@comamtuwpisac: Więc g---o się nauczyłeś ¯\_(ツ)_/¯
Ale że mi ciebie trochę szkoda - każdy związek się rozpadnie, jeżeli wcześniej nie staniecie się swoimi przyjaciółmi. Po półtora roku miłość fizycznie znika i bez przyjaźni, możecie kończyć zabawę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@costusmierdzi: Tak. To mechanizm rozrodu. Półtora roku na ciążę i zapewnienie jedzenia, potem szukało się kolejnej samicy ¯\(ツ)_/¯
Zaprzyjaźnij się z różowym, niekoniecznie jak pedałek, inaczej półtora roku i szukasz kolejnej z megadołem ¯\
(ツ)_/¯
  • Odpowiedz