Wpis z mikrobloga

@scroller: nie widzę nic głupiego w mojej wypowiedzi, aczkolwiek często skracam swoje myśli tak, że są niezrozumiałe dla postronnych osób. Taki już los jednostki ponadprzeciętnej intelektualnie - społeczeństwo jej nie rozumie. Więc szkoda mi w sumie pisać z wami, bo i tak na nic moje tłumaczenia. :)
@scroller: ehh czesto chcialabym byc taka ameba. Wtedy bym mogla sobie mieszkac w piwnicy u matki jak te wszystkie niezaradne piwniczaki z wykopu... Jednakze od jednostek wybitnych mojego pokroju spoleczenstwo wymaga #!$%@?. Wiec niestety zapiedalam... Ehh ciezkie jest to żyćku. Pozdro z fartem mordeczko.
Jednakze od jednostek wybitnych mojego pokroju spoleczenstwo wymaga #!$%@?


@little_muffin: Sama sobie zaprzeczasz. Jednostki wybitne nie muszą #!$%@?ć, bo ogarniają tak, aby tego nie robić i jednocześnie trzaskają kasiorkę. A jeśli #!$%@?, to nie dosyć, że ameba, to jeszcze frajerka xD

Generalnie słaba zarzutka. A jeśli nie zarzutka to narcystyczna ameba frajerka xD
@scroller: a gdzie ja napisałam, że mało zarabiam? Mogłabym pracować na pół etatu i dalej żyć w miarę wygodnie, ale na większość moich planów i aspiracji potrzebuje kasy.
I wcale nie jest tak, że jednostka wybitna = zarabia dużo. Jeden z ludzi z najwyższym IQ obecnie pracował jako kelner. Inteligencja, a zaradność czy aspiracje życiowe to zupełnie osobne tematy.

Ja rozumiem, że można to wszystko odbierać jako narcyzm, spoko, nie ma
@jaranie_browna: juz nie jestem gruba. Schudlam. Problemy z tarczyca dalej mam niestety - tego sie nie da wyleczyc tylko podleczac.
Ludzie sa ograniczeni - jesli specjalisci pracuja z kims mega grubym i oni maja problem zeby go odchudzic bo nie idzie, bo ktos jest np. uzalezniony emocjonalnie od jedzenia, to #!$%@? takiej osobie da rada "mniej zryj, wiecej sie ruszaj". Powiesz - niech ida na terapie. W Polsce za takie rzeczy
mężczyźni. Nigdy nie widziałeś jak to baby się jarają strażakami czy mundurowymi? Chodzi o podziw, poklask. Taki mężczyzna kojarzy się z odwagą, honorem, szacunkiem - baby na to lecą.


@little_muffin: Chciałbym zobaczyć jak ludzie z przymusu obowiązku wojskowego w czasie wojny się z tego cieszą, bo przecież tym można zaimponować kobietom xD