Wpis z mikrobloga

W małych listach zamiast podglądu masz po prostu ikonę oznaczającą grafikę.


@fervi: Żeby znaleźć grafikę musisz przejrzeć całą resztę plików ręcznie. Do tego podgląd nie zawsze się generuje. Zajebiste rozwiązanie. @fervi z RiGCzem jak zawsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kryspin013: No nie generuje się, bo masz za mały rozmiar listy. To samo masz nawet w Windowsie i nikt tam nie płacze.

Lista się nie generuje jeśli nie masz pakietu ffmpegthumbailer - albo za mały rozmiar listy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niestety nie ma opcji jej powiększenia i to jest wada
No nie generuje się, bo masz za mały rozmiar listy.


@fervi: Nie da się zmienić rozmiaru listy - w tym problem. Nie rób fikołków.

To samo masz nawet w Windowsie i nikt tam nie płacze.


@fervi: W windowsie możesz zmienić dowolnie widok plików w oknie dialogowym.

Lista się nie generuje jeśli nie masz pakietu ffmpegthumbailer


@fervi: Lista się generuje ale dla pojedynczych plików miniaturki potrafią się nie wyświetlić bo
Tego dotyczy ten obrazek


@Kryspin013: Obrazek dotyczy porównania menadżera plików z dialogboxem. To jakby inne rzeczy, nie wiem czy wiesz.

lubię to zostało bezsensownie wykastrowane w ostatnich latach z użytecznych funkcji.


@Kryspin013: Albo zbędnych. Zależy jak na to spojrzeć. Jeśli lubisz dalej GNOME / GTK to znaczy, że pogodziłeś się z brakiem tych funkcji w zamian za bardzo proste środowisko
Obrazek dotyczy porównania menadżera plików z dialogboxem.


@fervi: Dobra nie ogarnąłem, że górny jest z maca. Nie mniej w gnome 2 to działało.

Jeśli lubisz dalej GNOME / GTK to znaczy, że pogodziłeś się z brakiem tych funkcji w zamian za bardzo proste środowisko


@fervi: ma dla mnie inne zalety jak wygodne wklejanie ścieżek albo kopiowanie plików i auto konwersja na ścieżki jako tekst. Nie mniej mam alternatywę GTK z
Nie mniej w gnome 2 to działało.


@Kryspin013: Nie działało. Nic się pod tym względem nie zmieniło

Nie mniej mam alternatywę GTK z patchami od społeczności, która rozwiązuje sporo głupot gnome 3


@Kryspin013: To nie głupoty - im szybciej to zrozumiecie śmiertelnicy, tym lepiej dla Was ( ͡° ͜ʖ ͡°)