Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
#perfumy

Hej, potrzebuje jakichś perfum na obecne wiosenne klimaty do pracy konduktora/kierownika pociągu/maszynisty. Trochę przebywania na świeżym powietrzu, a trochę na skladzie pociągu. Przede wszystkim to praca z ludźmi, więc też coś co by się wam podobało przy kontakcie z drugą osobą. Wiadomo, gusta, guściki są różne ale każda propozycje przyjmę bo jestem w tym nowy i będę próbował wszystkiego po trochu aż coś mi się spodoba.
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Arno1d: bez limitu tak naprawdę no chyba, że znajdzie się coś za kilka tysi, no ale takich do pracy to nie potrzebuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@redarmy: @Pffl: dodam do listy i zamówię, zobaczymy jak się będą nosić, dzięki

Jak ktoś ma jeszcze jakiś pomysł to śmiało, bo zamierzam uzupełnić półeczkę()
@Shishu Le Couvent Kythnos
1. Mirki donoszą o komplementach
2. Na wietrze zyskuje przestrzenności
3. Nie będziesz capił saważem jak co drugi sebek jadący na weekend do mamy po słoiki.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Arno1d: uuuu widzę 6 plusów więc topka( ͡° ͜ʖ ͡°) zamówiłem właśnie. ze słodkimi nie mialem wiele do czynienia więc ciężko powiedzieć czy lubię czy nie. cytrusy jak najbardziej i jakieś takie orientalne też lubię

@Nitro_Express: xD zmieniłem trochę i jestem na kursie obecnie na nowe stanowisko, ale to jest kurs weekendowy więc w tygodniu normalnie pracuje. Plus zmiana pracy na pewno jak stąd wyjade

@
@Shishu: ciężko coś polecić nie wiedząc co lubisz ,sprawdź sobie tego bossa energise , jest ładny, mi też siada cool water intense, jest słodko kokosowy ,ale nadaje się na wiosne